Austris

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Austris - Sūdzības un atsauksmes

Austris SIA - Negodīga vai pavirša rīcība

Negodīga vai pavirša rīcība Iepērkoties SIA "Austris" Ausekļa ielas veikalā 17.09.16. datumā saskāros ar šādu problēmu. Pie kases par pirkumu norēķinājos ar bankas karti. Tā kā bankas karšu terminālis bija ļoti lēns un ar pirmo piegājienu maksājums neizdevās, kasiere (Sandra Z.) palūdza ievadīt pin kodu vēlreiz. Ar otro piegājienu maksājums izdevās. Cik esmu ievērojis, tad tieši vakara stundās šajā veikalā bankas karšu terminālis ir ļoti lēns. Aizejot mājās, intereses pēc internetā pārbaudīju konta stāvokli un tur...

Valmieras veikals-Austris - smakojošā darbiniece

smakojošā darbiniece Vai nevarētu katrs pārtikas uzņēmums pacensties ieskaidrot saviem darbiniekiem vismaz minimālās personiskās higiēnas prasību ievērošanu?!!Šeit būtu runa par pārtikas veikalu Austris ,kurš atrodas tur pie Valmieras piena tajā galā.man kā pircējam ir pretīgi ieejot veikalā,iepērkoties un pieejot pie kases ostīt tikko nopīpējušos smirdīgu gaišmataino sievieti!skatā jauna sieviete,bet nu tā nopīpējusies....pretīgi..Tiešām pretīgi,prātā nāk jautājums,vai viņa vispār personisko higiēnu ievēro arī?Varbūt tad uzņēmums,lai aizliedz vispār smēķēt darba laikā.

Veikals "Austris" - Nepārdod cigaretes pat ar derīgiem dokumentiem!

Nepārdod cigaretes pat ar derīgiem dokumentiem! Iegāju veikalā "Austris", lai nopirktu cigaretes un pārdevēja, protams, man pajautāja dokumentus! Domāju, ka nav lieki piebilst to, ka uzrādīju ID karti, jo pases man nav. Pārdevēja ieraugot ID karti uzreiz atcirta, ka ID karte neder, vajadzīga ir vai nu pase vai tiesības! Kā tas ir iespējams, ja jau kādu laiku ir ieviesta šī ID karte, kurai ir tādas pašas prioritātes kā pasei?

Austris Valmierā - aplokšņu algas

aplokšņu algas Valmierā SIA "AUSTRIS" ar GADIEM: 1. izmanto aplokšņu algas; 2. liek darbiniekiem piemaksas izņemt veikala produkcijā!!!; 3. atvaļinājuma naudu neizmaksā pirms atvaļinājuma. Dīvainākais tas, ka tas notiek ļoti ilgstoši - gadiem. Spēcīgas aizdomas, ka Valmieras VID ar darba inspekciju un Austra īpašniekiem ir lielos draugos, savādāk nav izprotams tas, ka citus uzņēmumus soda par visniecīgākajiem pārkāpumiem, bet Austris kā pārkāpj likumus!!! tā pārkāpj.