www.sudzibas.lv Burlaki. Kaut kas ar mobilo saistīts

Burlaki. - Kaut kas ar mobilo saistīts

Kādā interneta lapā pazibēja kaut kāds tests-cik esi gudrs.Apmeram tā-pārbaudi savu intelekta līmeni.Nu, es visu tur aizpildu.Bija vajadzīgas atbildes uz dažādiem jautājumiem.Beigās parādas uzraksts, ka jāsūta tagad sms uz tādu un tādu Nr.atkarībā no operatora.Es.muļķis, arī sūtu.Nekas par naudu nebija minēts/vismaz nekur nepamaniju/, domāju, ka uz telefonu tagad atnaks testa rezultāts.A izrādās, ka tagad diezgan bieži atnak sms, lai ielādēju nedēļas hītus.Trakākais ir tas, ka telefona rēķins pārsniedz 15LS.Par cik pa telefonu ipaši ļurkstējis šomēnes nebiju, tad domāju, ka mani tie "gudrnieki" kartīgi apkāsuši.Un man tie hīti nemaz nav vajadzīgi.Ja gribu kaut ko ielādēt telefonā, vai arī izlādēt no tā kaut ko, tad lietoju kabeli pie datora, nevis mafijju!
Tā ka esiet, lūdzu, visi prātīgi un šitādus trikus neatbalstiet, ja negribas maksāt prom naudu.

H

M Mail 24.09.2009

njaa..un tad cik augsts Tavs intelekta limenis beigas sanaca?:)

š šeherezade 24.09.2009

Nost ar burlakiem!!!:)))