Bulduru slimnīca dzemdību nodaļa - Dzemdības

2, 5 gadus atpakāļ es ar savu vīru pieteicām Buldoros, dzemdību nodoļā ģimenes dzemdības pie Valdisa Mozgira!!! Mūs laipni sagaidīja, izrādīja vislabākas telpas, dzemdību zāli un pateica kā pie viņiem ir vislabāka tehnoloģija un vislabākie specialisti, kā dzemdības norise būs vislabāka pie viņiem un jā man sāpēs tad vienkārši man uztaisīs epidurālo anastezīju un visas sāpes pāries, bet dzemdības tapat es jūtišu!!! Mēs ar vīru samaksajām krietnu naudas summu un ar mierīgu prātu dēvamies mājās gaidīt viskaistako brīdi savā mūžā ( Bērniņu piedzimšanu) !!! Kad pienāca tas laiks kad vajadzēja braukt uz Buldura slimnīcu, es sazvanijos ar Valdisu Mozgirsu kurš teica kā mūs gaidīs, viņu protams uz vietas nebija un mani apskatīja cits ārsts, aptuveni7 stundas mēs gaidījām ārstu, tas bija manas pirmās dzemdības!!! Vis gāja man kā vajāg, nekur nesteidzoties, bērniņš jūtās ļoti labi vēderīņā, bet kad atbrauca Valdis Mozgirs viņš visu saka paatrināt ar šprici, lai erekcija sākās atrāk, pārdura pūslīti kur atradās bērniņš un izlaida šķidrumu!!! Sāpēs sākās ļoti stipras, mani uz muguras lika gulēt vecmāte, es aizrijos ar ūdenī, Valdis Mozgirs kaut kur pazuda!!! Pēc kāda laika atnāca un es palūdzu to epidurālo anasteziju, viņš piekrita. Kad pēc kāda laikā atnāca anestozologs (sieviete) kura man tikāi no otra duriena ar adatu mugura ielaida zāles, pēc tās anastezijas man dzemdības apstājās un laikā kad man vajadzēja dzemdēt dēlu es vēmu un nejutu vispār savu apašējo ķermeņa daļu!!! Manu bērnu izmocija kā tikāi varēja, saskrēja visa nodaļa uz dzemdību zāli un ar lielām pūlēm bērns tika glābts!!! Bērniņš nevarēja paelpot un viņām tikai uzlika skābekļa masku zem kura viņš nomocījās 7 stundas un kad bērns atkāl mīrsta nost, naktī izsauca neatliekāmo reanimāciju no Vienības gatves !!! Un tas vēl Valdis Mozgirs ienāca palātā per manis un pat gaismu neieslēdza, teicot kā bernām ir ļoti slikti un viņiem nau tādas elpināsānas tehnoloģijas ar kuru var bērniņam palīdzēt!!! Mans bērns gandrīz nomira no tādas arsts palaidnības un nekompetences!!! Neviens mani pat nestādija priekšā kas var notikt ar bērnu no ta epidurālās anastezijas !!! Vienības Gatve man pateica ka viņš (mans bērns bija atvests mīrt, kā nedzivotajs, pēc tiem Bulduriem). Tagad manām bērnam ir 2 gadi un 11 mēneši un viņš ir vajdzirdīgs ar abpusējo sensoinerālo smago pakāpes vaidzirdību, 5 pakāpi, un invaliditāti, mēs ar vīru nezinām vai viņš vispār kadreiz runās. Bet tas Valdis Mozgirs dzerstās pa savu dārzu un priecājās par dzīvi !!! Mes esām kaimiņi un redzot kāds tas cilvēks ir vienkārši ka naidu pret to cilvēku nevar neko jūst!!!

R

M Māmiņa 14.07.2010

Es dzemdēju 4kg un 525gr bērnu pirmās dzemdības un neņēmu nekādas anestēzijas dzemdēju 21gadu vecumā.
Dzemdēju Valmierā pirmsdzemdību mokas man bija 8stundas bet uz galda pusotra stunda. Pie manis pa tā astoņām stundām neviens nenāca jo nakts taču nu tad pati gāju un uzbāzos lai skatās kā man iet un cik tālu esam. Tad vēl ārstu atbilde ejat paguļat:)
Meitiņa pidzima un paldies dieviņam viss ok tik pašai 16 šuves:(
Domāju ka jums ir alerģija uz epidurālo anestēziju.
Domāju jums un mazajam vis būs labi Es lūgšu par jums.

V VALDA 14.07.2010

ŽEL GAN, KA JUMS TA SANACA ES NOTEIKTI BUTU VERSUSUSIES MADEKI VAI KA TUR VINU TAGAD SAUCVESESELIBAS INSPEKCIJA UN RAKSTJUSI SUDZIBU PAR VINU.VINAM JAU TAD LAIKUS BIJA JABUT SLIMNICA KAD TEVI IEVEDA UN BIJA JABUT KLAT VAI VISMAZ VAJADZEJA BUT INFORMETAM PAR VISU. MAN BIJA LIGUMS AR VECMATI RIGAS DZEMDIIBU NAMA PIE KURAS LAIDU PASAULE MEITU PIRMS 6 GADIEM UN PAGAJUSO GADU ARI DELU, KAD SAKAS DZEMDIBAS VINAI ZVANIJU UN VINA BIJA KLAT 15 MIN PEC MANIM UN VISS BIJA AUGSTAKAJA LIMENI.

R Rita Apine 14.07.2010

Valdi Mozgiru mēs ar viru zinājām, tapēc viņš līgumu ar mums negribēja sastādīt un ņemt par to lielo naudu, teicot ja dzemdības saksies viņu maiņa tad viņš būs uzreiz klāt, ja ne tad mūs pieņems kads cits!!! Par to sudzību mēs tajā laikā domājām tikāi par bērnu un mans vīrs ar saviem vecākiem skraidīja pa baznīcām! Es 2 nedēļas vispār kājās nestāvēju, man tīrīja asinis ar sistēmu un gribēja vēl blombu mugurkaulā likt no vēnu asinīm, jo šausmīgas galvas sāpes bija!!! Pēc katrām 3 stūndām no Bulduriem uz vienības Gatvi vīru vecāki veda manu pieniņu bērnam, lai kautkāds spēka avotiņš viņām būtu, caur zondīti viņu baroja.

R Rita Apine 14.07.2010

Bet galvenais kā viņš mums pat tuvu neko neteica par sekām no tas anestezijās. Bet pēc tam kad viņš deva atļauju anestezologam veikt to šprici viņš jau zināja kā ir jau pa vēlu, jo bērniņam bija drīz jau janāk un to šprici nedrīkst taisīt !!! To viņš pats teica!!! Bet ja ārsts zina kā tas ir riskanti kāpēc vajag aizvert atcis ???!!!

E elzina 14.07.2010

Почему не подадите в суд?Пусть оплачивает ребенку лечение, а также за моральный ущерб.Таких людей нужно наказывать деньгами, другого языка они не понимают.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 07.02.2016

Умничка!!! Поддерживаю!!! :)

R Rita Apine 14.07.2010

Такие люди умеют очень хорошо выкручиватся!!! А ребёнку сейчас действительно нужны средства для платных рехабилитацый и для логопедических занятий, да есчо необходимо носить апаратики на которые через каждые 2, 5 недели нужны покупать ботореички чтобы малыш хоть чтонебудь слышал!!! Государственные рехабилитации нечего малышу непомогают!!! Ребёнок очень нервный, ночью неспит, обсчатся снами родителями неможет!!!

R Rita Apine 14.07.2010

Куда обрасчатся просто незнаю и как правду доказывать и отстаивать???

E elzina 14.07.2010

Вы все же попробуйте начать судебный процесс.Напишите в газету.Напишите какому-нибудь депутату..Есть такой Орлов, врач по профессии.Попробуйте.Другого выхода нет.Позвоните на передачу "Без табу".или "tautas balss".Нужно привлечь внимание к вашей проблеме.

A Anneli 15.07.2010

Tik tiešām - nepieciešams vērsties veselības inspekcijā.http://www.vi.gov.lv/?sadala=412
Ārsts dod Hipokrāta zvērestu - ja viņam tas nozīmē tukšus vārdus, tad viņu jāsoda, jo bezatbildīgu ārstu dēļ cieš nabaga bērns un īpasi vecāki, kuriem visu mūžu jācīnās, lai bērnam kaut cik atvieglotu dzīvi!!!
Patiesi jūtu Jums līdzi, ceru, ka Jums izdosies pārvarēt grūtos laikus Anneļi

U ughu 15.07.2010

Rita Apine, tu pārlasīji, ko sarakstīji? kāpēc tu tik drausmīgi neraksti krievu valodā? Varbūt vajadzēja pamēģināt arī angļu valodā vēl parakstīt?!

Z zins 15.07.2010

erekcija nav tas pats, kas kontrakcija!

R Rita Apine 15.07.2010

Anneļi liels paldies par veselības inspekcijas adresi!!! Es zvaniju un teica lai es rakstu sudzību tiesā!!!

L Laura 21.07.2010

Probujte obrasatsja ne bojtes, a sejcas sobirajte vse ceki po oplatam na lecenie rebonka, ja v svojo vremja ocen pozelela sto ne zdelala etogo.bila primerno takaeze situacija. A tot mozgart dejstvitelno despod v belom halate. Ham i kozol kakih esco nado poiskat, ne mesto emu v rodilnom otdelenii. V morge rabotat takim nado, tam tocno vsem vsjo ravno. konesno juristi toze stojat deneg no luce esli vam pervie sagi kak napisat zaevlenie i kuda tocno podat pomozit jurist, vi zaprosto v dalnejsem smozite vse rashodi sprasit s etogo kozla.

R Rita Apine 22.07.2010

Ja bi o4enj hotela s Vami svjazatsja !!! Požalujsto ostavte soobs4enije na moj inbox!!! [slēpt]@inbox.lv Ja zvonila v veselibas inspekciju tam etogo Mozgirsa nakozatj nemogut vremja isteklo, toļko v te4eniji 6 mesjacev možno zajavlenije tuda pisatj!!! A mi eti 6 mesjacev za mojo i rebjonka zdarovje barolisj!!! Ostalisj posledstvija, ja sama mu4ajusj s užasnimi spennimi boļami!!!

R Rita Apine 22.07.2010

Ja kogda ležala v 3 otdelenije na Venibasgatve prevezli jes4jo odnogo pokale4ennogo rebjonka ot Valdisa Mozgirsa v o4enj tjažolom sostojaniji, no togo rebjonka etot DESPOD s4ipcami vibiral !!! Ja kontakti mamo4ki najdu !!!

O Olga 23.07.2010

Moja mladshaja sestrenka rozhala 11.07.2010.g., ej 25 let - zdorova i bez vrednih privichek, rodi ne bili dolgimi, vodi chistie, bezvodnij period ne boljshe 6 chasov, epiduraljnaja anestezija bila, vrach S. Gamzajn, rebjonochek s tjazholoj formoj asfiksii bil otpravlen na Vienibas gatve okolo 22-00, rodilsja v 18-45, poka zanjati iskljuchiteljno ego zdorovjem...no kak takoe moglo proizojti????? U menja dva sina u moej starshej sestri tozhe dva sina, vse zdorovi, nasledstvennih i t.d. zabolevanij NET, pokazanij k vnutriutrobnomu kislorodnomu golodaniju NE BILO, ne toropljusj nikogo obvinjatj... OCHENJ NADEEMSJA, chto nash malish popravitsja (hotja nikto iz lechaschih vrachej nikakih garantij ne dajot), NO V LJUBOM SLUCHAE POPITAJUSJ VIJASNITJ PRAVDU - DAZHE HOTJA BI DLJA TOGO, CHTO BI BOLJSHE TAKOGO UZHASA V NASHEJ ZHIZNI NE BILO!

O Olga 23.07.2010

Dobavlju ko vsemu vishe skazannomu, chto ja sama prisutstvovala v dzemdību nodaļa, t.e. pishu eto ne so slov, a lichno vesj etot koshmar perezhila, i maljchik nash donoshennij 3450, 56 sm horoshenjkij i objazateljno popravitsja, no prichinu ja iskatj budu...

R Rita Apine 23.07.2010

Olga zajdite na sajt medicīnas ekspertīza!!! Tam vse nomera, pozvonite i pogovorite o Vašej situaciji!!!

J Julija 28.08.2010

Oj, so4ustvuju kone4no Vam!!!Kone4no nado togda kak-to rewatj etio problemi, no na samom dele srok uze boljwoj prowjol i navratli 4to-to tam mozno dokazatj!!!
A ja kak raz rozala 1.5oda u Valdisa i mne oo4enj ponravelosj ego otnawenija i kak za mnoj prismatrevali vo vremja rodov i posle nih!!!S4as vot na dnjah dolzna pojavitsa na svet moja vtaraja ljale4ka..o4enj nadejalasj popastj k nemu opjatj, no Uvi on v otpuske ...Tut kak govoritsa kak komu povezjot!!kak karta ljazet..On vse taki specialist v svoem dele, esli bi eto bilo ne tak-ego bi ne derzali v boljnice, gde na samom dele rabotajut specialisti.Eto kak moi 2 znakomie rozali na Miera, u odnj i toj ze vra4ihi...U odnoj vse prowlo horowo, a u drugoj-vospalenie ljogkih u maliwki i za mameno zdorovje borolisj..Hotja nedelja raznica u nih bila.Tak 4to, rodi-takie delo...O4enj indevidualjnoe..Mozet on dumal, 4to budet lu4we, a tak eto polu4ilosj sovsem podrugomu!!:(( Kone4no, esli vozmozno 4to-to sdelatj-delajte, zelaju Vam uda4i...

A Avrora 05.09.2010

А я именно этому доктору буду благодарна всю жизнь. Он спас нашего мальчика и спас меня! Не буду вдаваться в подробности...но лежала в Срадыни месяц...с перерывами, то неделю там, потом неделю на свободе, и опять туда на 2 недели... Очень сложная беременность у нас оказалась...Но там разводили руками...Дома лежала не вставая...

Пусть ваш малыш поправится, и как можно скорее!