www.sudzibas.lv BonPrix Drausmīgs serviss!

Bonprix - Drausmīgs serviss!

Neiesaku nevienam pasūtīt preces bonprix.lv

Mājas lapā norādīts, ka peces vidējais piegādes termiņš ir 30 dienas. Jūlija sākumā tika pasūtītas 3 kleitas, ko vilkt uz kāzām augusta vidū. saņēmu pasūtījuma apstriptinājumu un gaidīju piegādi. Kad bija pagājušas norādītās 30 dienas, zvanīju uz info tālruni, lai apjautātos, cik tālu ir preces.
Izrādījās, ka preces vēl nav pat izsūtītas. Un vēl labāk - uz manu e-pastu atsūtītajā pasūtījuma apstirpinājumā bija minētas visas 3 kleitas, savukārt bonprix sistēmā bija atzīmētas tikai 2 kleitas. Tātad - pat ja sūtījums būtu atnacis savlaicīgi, tapat vienas preces trūktu.
Nošokēja arī attieksme - operatore teica, ka tas ir tikai normāli, ka preces neatnāk laikā un nevajag ticēt visam, kas rakstīts viņu mājas lapā par piegādes laiku, jo viņiem tur visādas muļķības sarakstītas. Kā vispār darbinieks tā var pateikt par savu uzņēmumu?
Tā kā līdz kāzām bija atlicis nedaudz vairāk par nedēļu un preces no bonprix.lv noliktavas Vācijā vēl nebija izsūtītas, nācās pirkt citas kleitas. Lieki piebilst, ka sūtījums vēl joprojām nav atnācis.
Tā iepērkos dažādos ārvalstu interneta veikalos samērā bieži un no Eiropas noliktavām prece atnāk vidēji 2 nedēļu laikā, tad šāda apkalpošana tiešām pārsteidz!