www.sudzibas.lv BITE uzbāzīgie zvani

Bite - uzbāzīgie zvani

Kārtējo reizi sastopos ar Bite kompānijas uzbāzīgiem zvaniem un zvanītājiem. Pat atbildot uz viņu jautājumu " Vai tagad Jums ir laiks sarunai? atbilde ir noraidoša "Nē." seko jautājums " "Kāpēc?" manuprāt tā atbild jau pati par sevi ir, jo īpaši, atbildot uz jautājumu " vai Jums ir laiks sarunai". Pat ja nu atbilde ir, ka esi ārzemēs atvaļinājumā, tad no Bite pārstāvja puses seko nepieklājīga frāze ir "Kad tad Jums būs laiks, ja ne atvaļinājumā?". Pat ja tu atbildi, ka tev ir darba numurs, noformēts uz uzņēmumu, būtu jauki to piefiksēt sev.
Kārtējo reizi man tas ir jau.

E

D Dontkillmyvibe 01.09.2016

Ļoti apšaubu sūdzības patiesumu.

Kur ir problēma? Pārej pie cita operatora.

O Oskars1241 05.09.2016

Vienkārša atbilde "Paldies, man jūsu pakalpojums neinteresē, un esmu apmierināts ar savu pieslēgumu."
Tiesa zvanus esmu saņēmis ļoti bieži, bet nekad nav bijuši uzbāzīgi jautājumi pēc tam.

T Teodoro Davinci 19.09.2016

Būdams Bites klients diemžel tieši tādus zvanus esmu saņēmis no LNT un TELE2. Mainīt operatoru ir bezjēdzīgi.
Diemžēl ar to nodarbojas visi operatori.