www.sudzibas.lv BITE Slikts internets mājai

Bite - Slikts internets mājai

Internets mājai.
Vēlos brīdināt Bites potenciālos klientus, kas izvēlēsies šo pakalpjumu.
Testa periodā, kas ilgst 14 dienas, iespējams interneta pakalpojumi būs labi. Manā gadījumā tā bija-viens ğimenes loceklis varēja datorā spēlēt jaudīgas datorspēles, otrs tajā pašā laikā citā ierīcē skatīties kino (dzīvoju Rīgas rajonā). Nebija ne mazāko traucējumu. Nolēmu atteikties no LMT pakalpojuma,kas bija nedaudz dārgāks, bet ļoti kvalitatīvs. Noslēdzot līgumu, jāatgriež bija testa rūteris, man tika iedots cita modeļa rūteris. Inerneta pakalpojums pēc līguma noslēgšanas ir pilnībā izmainījies uz slikto pusi. Divi lietotāji pakalpojumu izmantot reizē nevar, daudz maz normāla kvalitāte ir tad, ja izmanto viens lietotājs. Nolēmu lauzt līgumu, bet tas neizdevās. Jo: rūterim Bites speciālists atrada nelielu svītriņu, kuru tā uzreiz nevar pamanīt. Piekrītu, tā bija. Bet vai tā jau nebija iepriekš, nezinu, jo netiku pārbaudījusi pie iekārtas saņemšanas. Otra iekārta, planšete, kas bija kā dāvana, arī pēc speciālista redzējuma, bija bojāta. Bojājumu es nesaskatīju, bet par cik, jau bija skaidrs, ka līgumu neizdosies lauzt, piekritu. Mājās visi ğimenes locekļi ar brillēm, bez brillēm pie dažādiem apgaismojumiem meklēja planšetes bojājumu-neatrada. Meitene, kas mani pieņēma, to, ka internets ir sliktākas kvalitātes, noliedza. Jautāju, kā tad tā, ko lai tagad daru, pakalpojums tiešām ir nekvalitatīvs? Atbilde no viņas bija, ka kaut kur es to tomēr taču vatēšu izmantot.
Gribu piebilst, ka līgumus Bite slēdz tagad uz 3 gadiem. Par to viņi nebrīdina. Un to mēs varam arī neiedomāties pajautāt. Pierasts, ka telekomunikāciju pakalpojumi parasti ir uz 2 gadiem.
Rezultātā, ietaupot dažus eiro, esmu zaudējusi tiešām labu internetu no LMT. Pēc Bites apgalvojuma, sanāk, ka 14 dienu laikā esmu sabojājusi 2 iekārtas-rūteri, kas nemainīgi stāv vienā vietā un planšeti, kas praktiski nebija lietota.
Ceru, ka kādam Latvijad iedzīvotājam šī informācija būs noderīga.

E

B b234 10.01.2017

Es ieteiktu pacelt to augšā ar biti privāti Facebookaa vai Twitterī. Viņi, tāpat kā daudzi pievērš tam uzmanību, jo situācija neliekas normāla.
Par līguma lauzšanu protams nāksies maksāt, bet tā, ka viss sabojāts un redzams tikai ar mikroskopu - neizklausās pēc korektas attieksmes no BITE puses.

Ja ar vienu rūteri bite gāja - es ieteiktu prasīt bitei to ruuteri vai arī nopirkt pašiem, viņi visi maksā ap 40-60 eiro sludinajumu portaalos.

F Fabrika 30.01.2017

Ja zinu cilvēkus kuri lieto bites internetu un neviens notiem nav apmierināts, jo bites internetam ir ierobežojums kaut gan ir internets bez ierobežojuma.