www.sudzibas.lv BITE Sim atjaunošana

Bite - Sim atjaunošana

Nozaudējot bites telefonu ar numuru, interneta uzreiz bloķēju sim karti. Telefonu redz nevarot bloķēt pat salona ja ir imei kods, esot jāraksta iesniegums. Nemaksāsi par bites telefonu katru mēnesi. Viņi gan uzreiz pēc imei bloķēs. Gribot atjaunot sim karti, devos 4 reizes uz bites salonu, vienu reizi teica esot jānāk darba diena, otru vispār nerunāsim-bites darbiniece pati neko nejēdzot iedeva jauno sim karti un beigas pateica, ka izrādoties vispirms rēķins jānomaksā savādāk kautkas aizturēts paradas un nevar sim atjaunot.. Kaut gan ne pirmo reizi sim atjaunoju, un zinu, ka dod papīru uz kura jāparakstās, lai vispār sim atdotu. Beigas noriebās, aizgāju Valmiera uz bites salonu, un teicu, ka apnicis tādu gabalu bezjēdzīgi braukt, vienkārši uzmetīšu un nemaksāšu. Beigas atjaunoja!

F fig znaet chto 13.10.2016

Idi tuda, ne znaju kuda! Vozjmi to, ne znaju chego! Vot eto Serviss!
222 Sūdzības! 2 Atrisināts
BITE Eto Pobeda!!!

Pacco_al 14.10.2016

Telefona nozaudēšana neatbrīvo no saistībām. Īpaši gadījumā, ja telefons ņemts uz nomaksu. Tas ir tikai loģiski, ka jau ir nenomaksāts rēķins - nevar atjaunot sim karti.
Sāc ar sevi. Sākumā samaksā par izmantotajiem pakalpojumiem.
Nevienu mūsdienās ar vārdiem "es vairāk nemaksāšu un uzmetīšu" iebiedēt nevar. Sākumā parādu piedziņas kompānijas pēc (ja summa lielāka) ZTI piedzīs. Ja ne šodien tad pēc gadiem pieciem tik vai tā piedzīs.