www.sudzibas.lv BITE Melo, krāpjas

Bite - Melo, krāpjas

Brīdinu, neuzķerties uz Bites kompānijas bezkaunīgo mārketingu, kas balstās uz būtiskas informācijas noklusēšanas faktu! Paliksiet muļķa lomā ar parakstītiem līgumiem ,kas Jūs neapmierina, atteikties nevarēsiet nemaksājot sodu par to.
Zvana piedāvā neierobežotus zvanus un sms uz visiem tīkliem +vel 4GB interneta par 4 eiro un kkadiem tur centiem.
Nu ok lielisks piedāvājums vai ne?!
Jautāju vai varēšu jebkura brīdī atteikties ja neapmierinās. Atbilde protas ir - jā!
Ne vārda par to ka summa ko piedevā par pakalpojumu būs uz laiku..
Atnāk līgums ar kurjeru, Parakstu.
Pēc tam sāku lasīt līgumu kurā minēts tarifs Brīvdiena 9.67 eiro kas sevī iekļauj 2GB ka šī summa būs jāsāk maksāt pēc 12 mēnešiem, ka pagaidām man ir 80 procentu atlaide šim tarifam...
Ļoti būtisks fakts kas tika noklusēts! Un kur tad vel 4 Gb?
Zvanu prasu kas tā par lietu ,ka mani tas neapmierina, ka negribu "mētāties" te pa operātoriem atkal pēc gada.
Paziņojums-līgums esot parakstīts, neko vairs nevar mainīt, Atteikšanās gadījuma 80 proc atlaides summa jaatmaksā. Tātad aptuveni 100 eiro:)
Tad nu jau saskumu par šo negaidīto laulību uz gadu.. :(
Labi ka nebiju ielikusi jauno sim tel.
Mana līdzšinējā kompānija nodrošināja numura nepāriešanu uz Biti un apskaidroja ,ka sim karte kamēr nav sākta lietot, nekāda pāreja nenotiek. Un kurjera parakstītais līgums ir tikai papīra gabals.
Redz arī to Bite nepateica...
Prieks par šo - Citādo kompāniju!
Es tomēr pieturēšos pie pārbaudītam vērtībam - kvalitātes. Kas attiecīgi maksā, bet tomēr attieksme tāda kādai jābūt.
Lēts - tāds tas arī ir - lēts! :)

I