www.sudzibas.lv BITE Maldināšana

Bite - Maldināšana

2015.gada nogalē izvēlējos Bites 4G "Bezgalīgo internetu" mājas lietošanai, komplektā ar operatora piedāvāto rūteri Huawei B 315 uz nomaksu. 2016.gada aprīlī no BITES saņēmu vēstuli, ka viņu internets nemaz nav tik "bezgalīgs" bet diezgan konkrēti izmērāms, 100GB mēnesī, pēc kuru sasniegšanas ātrums tiek samazināts līdz 512kb/s!
Protams, ja būtu par to informēts pirms līguma slēgšanas, līgumu nebūtu slēdzis. Tā kā ģimenei, kurā ir 4 interneta lietotāji, 100GB mēnesī nav pietiekami, līgumu lauzu. Protams, ka nācās vēl izmaksāt atlikušo rūtera cenu.

Un visbeidzot pēdējā "dāvana" no "citādā operatora" - līgumu lauzu 15.datumā, taču rēķinu saņēmu, kā par pilnu mēnesi. Izrādās, ka, neatkarīgi no tā, kurā mēneša datumā līgums tiek pārtraukts, aprēķins tiek veikts par pilnu mēnesi :)

B Bambooz 03.05.2016

Njaa. Bitei jau sāk švaki klāties un labdarībai cauri. šie tagad zvanās un neizdevīgu mobilo pieslēgumu patstāvīgajiem klientiem piedāvā kā ūber labāku un izdevīgāku par esošo.

J John Johnson 03.05.2016

Tev buja lasa ligums. Tur tas viss ir

H harman 03.05.2016

Līgumu protams lasīt vajag, bet būtu forši ja arī Bite visos savos reklāmas rakstos neizmantotu vārdu bezgalīgs. Tā ir vienkārša krāpšana, žēļ ka mēs dzīvojam valstī kurā par tādiem izgājieniem nevar dabūt reālu sodu.

A andris77 04.05.2016

Noslēgtajā līgumā nekas nebija rakstīts par to, ka BITE pēkšņi izdomās ar 1.maiju ierobežot internetu līdz 100gb mēnesī. Līguma nosacījumi tika grozīti vienpusēji, tāpēc līgums arī tika lauzts.

Likumsargs 03.05.2016

Bite ir savāda kompānija!
Manam bērnam bija nepieciešams jauns telefons un pie sava operatora izvēlētais telefons nebija, bet veikalā nopirkt uzreiz, tad nebija tādas rocības! Aizgājām uz Bite salonu un iegādājamies kāroto ar starta tarifu. Protams, ka šo pieslēgumu neizmantojām, abonēšanas šim tarifam nav, jāmaksā tikai par izlietoto un ja neizmanto, tad jāmaksā arī nav. Tā izmaksājām un miers! Tad nolēmu sev paņemt uz šo pašu pieslēgumu jaunu telefonu, bet man atteica, jo pateica, ka es neizmantoju Bites pakalpojumus. Lai gan pirmajā reizē man laipni paskaidroja, kad izmaksāšu, varu uz šo pašu numuru ņemt nākamo. Diemžēl tā nav!

A Aigarito 19.05.2016

Bla*s, tadas dusmas...pilniga nirgasanas, tada klientu maldinasana,Arprats!!!
Uz 2eur dargaku inernetu panemtu tele2 un viss, ja zinatu....
100gb tas ir 60min hd video diena uz visu maju :)
izmantojam lmt inernetu pa 27eur -izlietojam majas visi kopa +-200gb!
ko darit talak nezinu:(
janem vel viens bezgaligais bites internets :)
SUK*S!
“ Bites bezgalīgs interneta apjoms ” Bezgalīgs Bites ātrais 4G internets Bites internets
Bites bezgalīgs internets 100GB mēnesī bite Speedtest.net apbalvojums.

J Janis79 30.05.2016

Man arī ir tā sauktais internets bez limita.bet kā sāk vairāk tērēt tā uzrodas limits.