www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Sūdzos par mobilo operatoru Bite.

Dotajā mirklī atrodos Latgalē, pārgāju uz Biti, jo solīja labu pārklājumu ne tikai Rīgā rakstīts līgumā. Esmu Latgalē, kur atrodos atvaļinājuma laikā un nav tīkla pārklājuma. Sazinājos ar Bite pārstāvi un tie apstiprināja, ka attiecīgajā Latgales ciemā nav tīkla pārklājuma. Es, lūdzu Bite pārstāvei, lai samazina viss maz pakalpojuma maksu par nesaņemto pakalpojumu.Saņēmu rakstisku atbildi par maksas nesamazināšanu.
Esmu neizpratnē!!!.

Pēc šī gadījuma neiesaku izvēlēties Bite operatoru, jo par nesaņemto pakalpojumu jāmaksā tā pat. Pēc konsultācijām esmu nolēmis rakstīt sūdzību uz Patērētāju tiesību aizsardzības centrs redzēs, kas sanāks.

Ventilators 18.05.2016

Nu... tā kā pašam vajadzēja pirms pāriet arī precizēt konkrēto Latgales vietu ar pārklājumu? Tas taču būtu tikai normāli.

Raudātu, ja tieši pārklājuma dēļ aizgājāt prom no cita operātora. Jums ir sniegta rekomendācija, lai nepaliktu galīgi bez sakariem.

Žēl protams, ka daļēji nav panākts pretī no Bites puses, lai galīgi tas rūgtums sirdi negrauztu.