www.sudzibas.lv BITE krāpšana

Bite - krāpšana

kārtējās klientu pārvilināšanas nolūkos piezvanīja mums bite, solot kaut kādu tarifa planu, kurš būšot izdevīgāks kā mūsu līdzšinējā operatora sniegtais. pārjautāju vai tiešam mūsu laukos būs zona, teica, ka esot, lai gan zināju jau, ka agrāk bija pašvaki. piesolīja, ka 14 dienas varam izmēģināt šo tarifa plānu bezmaksas un, ja nepatiks, tad bez jebkādām citām saistībām varam lauzt līgumu. pēc dažām dienām ar kurjeru vakarā atsūtīja paciņu (sim karte un līgums iekšā), kur līgumā dati bija norādīti ar kļūdām. ar to vēl nepietika. pēc tam, kad sapratām, ka zonas nav vispār un aizgājām pie sava operatora atpakaļ, bite atsūtīja sms par rēķinu 2,78 eiro apmērā (par 3 dienām, kurās pat piezvanīt nevienam nebija iespējams zonas dēļ). uz e-pastiem atbildes nāk ļoti lēni, aptuveni diena līdz 2 jāgaida, kad man atbild, un tā jau kādu pusotru nedēļu.
uz šo visu man atbild, ka pati esmu visu sajaukusi, izrādās, ka man bija piedāvāts tikai mobilais internets izmēģinājumā! vai tiešām telefonmarketings paši izdomā ko piedāvāt un pārvilina visus ar viltu? esmu tiešām ļoti vīlusies bites kompānijā un iesaku arī citiem būt uzmanīgiem ar šiem "labajiem piedāvājumiem". beigās klients tiek pataisīts par muļķi, kuram ar dzirdi viss nav kārtībā.

2 2016merk 19.01.2016

Ak dieniņ, vot tā brīnumi :))) izrādās Latvijā parastos telefona sakaru tarifa plānus dod izmēģināt uz 14 dienām :)) axaxax Jūs to sūdzību ar nopietnu domu rakstāt?
Visi LV operatori piedāvā tarifus ar atlaidēm, vai bezmaksas mēnešiem.
Uz 14 dienām var testēt tikai internetu. Tā ir kā neklausās ko saka operators. Zona Jums gan jau ka bija, bet zvanīt protams, ka nevarējāt, jo Jūs parakstījāties uz interneta šim karti, vai kā sauc datusimkartes. Tās nav domātas sarunām.