www.sudzibas.lv BITE Krāpnieki

Bite - Krāpnieki

Bitē tiešām strādā krāpnieki, izdomās jeb ko, lai tik pavārītu naudu, izkrāptu, vārnas strādā ofisiņos un smaida acīs skatīdamies, kā smilšu kastē būtu spēlējušies bērnībā, ņemu telefonu uz nomaksu, 200 EUR vērtībā, veicu pirmo iemaksu 35 EUR un avansu 85EUR, prasīju konsultantam vai man nebūs pāri 200eiro jāmaksā par ierīci, jo ņemu uz nomaksu un veikala procenti, konsultants saka, nē nē, nebūs vairāk par 200 EUR jāmaksā jo esiet veicis avansu 85, visu nomaksāju pāris mēnešu laikā un pēkšņi atnāk kautkāds cipars, 50 EUR ar kapeikām jāmaksā, plus vēl par nr ko izmantoju, kāds sakars numuram ja es ar to numuru pārgāju no LMT uz smirdīgo biti? protams nomaksas līgums ir nomaksas līgums, uztaisīja drusku savādāku līgumu man jo veicu avansa maksājumu bet nu vārna ar lielo muti nevar pateikt ka būs mistisks cipars viņiem jāmaksā, neko es nemaksāšu, krāpnieku bars, lapseņu pūznis, tāpēc jau ir nosaukums bite, jo bites sūc medu a šitie no cilvēkiem naudu sūc reketieri, tā saucas oficiāla krāpšana

2 2016merk 06.01.2016

:))) kāds sakars numuram?!? Atnāci no LmT uz Biti ?!? Vēl ir jautājums, kāds sakars numuram??? :))) ak ,cik cilvēki brīžiem nedomā ar to ko jādomā.
Pie mob.operatoriem nevar paņemt telefonu, ja tev tur nav numura. Dzīt zosis un nomelnot citus, par to ko paši nesaprotam ir muļķīgi

masyanya 17.01.2016

Godīgi sakot lasās vienas emocijas, nevar saprast, kas par problēmu.