www.sudzibas.lv BITE Internets

Bite - Internets

Tā kā mūsu adresē, nav iespējams paņemt ne optisko, ne kabeļa internetu, vienīgais variants modems, bija LMT , nebija ātruma, paņēmām bezgalīgo bites internetu. „Visdraudzīgākā” kompānija kā izrādījās ir visnedraudzīgākā. Tā kā tauta neuzķeras uz šiem solījumiem, ka Bite ar savu 4g ātrumu pārklāj Latviju, utt un tiri piri. Tas viss ir apmāns. Neierobežotais internets ir pat ļoti ierobežots. Paņēmām internetu , pirmajā mēnesī super puper internets. O nodomāju, super, beidzot tiku pie normāla interneta. Mani prieki bija pāragri, kad mēnesis (pārbaudes) beidzās, interneta ātrums pēkšņi beidzās. Zvanu Bitei prasu, viņi man atbild, viss ir kārtībā, mēs tev nogriezām ātrumu (tātad sodīja mani?), jo tu esi noziedznieks un pārkāpi Godīgās lietošanas politiku (jo mēs Bite esam ļoti godīga kompānija), (tu visu dienu skatījies televizoru un kautko lādēji caur torentu (mēs jau nezinam ko, jo to neredzam ko, varbūt pat kaut ko legālu un apmaksātu)), bet tu pārāk daudz mb patērē , tātad tu jau pārkāpi visus mūsu Godīgās lietošanas politikas noteikumus. Ups!!! A ko nu? Atgriezt modēmu atpakaļ vairs nevaru, mēnesis pagājis, interneta arī nav, nogriezts , kautkādi 0.6 mb/s. Bet rēķinu saņemot, gan piestādīts viss pēc pilnas programmas. No interneta protams atteicos (dabūju vēl uz priekšu samaksāt par neizmantotu internetu, nu bļin man nauda no gaisa birst vai?), un par to nederīgo kasti arī samaksāju, bet man nav skaidrs viens. Kāpēc un kāds iemesls ir BITEI šādi čakarēt klientus? Jo cilvēki paņem, pēc tam atsakās, bet viņi taču pēc tam vairs nekad neies pie tās Bites, kas viņus ir apmānijusi un apkrāpusi,(nu neesam tik bagāti, lai naudu bārstītu pa labi, pa kreisi). Un citus atrunās no šī soļa. Man personīgi ir izdevies jau vismaz desmit draugus, radus, paziņas atrunāt, neņemt Bites internetu. Varbūt runām par Bites pārdošanu tomēr ir pamats, un tāpēc viņi cenšās vēl pirms likvidēšanās pēc iespējas vairāk apmānīt un apkrāpt cilvēkus, un sagrābt naudu cik vēl iespējams? Es jau nezinu? Tās tādas manas domas. Bet nu tiešām dīvaina politika tai Bitei.

R Rondo 15.12.2015

Identiska situācija, turklāt nez kāpēc ik pa laikam tiek piešķirtas LT ip adreses. Interneta ātrums konkrētajā vietā kur dzīvoju, arī slodzes rezultātā jau nokrities līdz ~10Mbit/s, kas ir 2x mazāk nekā 3G. Nu un aizvakar beidzot sagaidīju ātruma ''apgriešanu'', cik var noprast uz atlikušo mēneša daļu. LMT lai vai kā bet tā ''nečakarēja'', tiesa 4G ātrums viņiem ap 3 Mbit/s...fantastika.

N Normunds Voiciss 22.09.2016

SMUKI RAKSTĪTS,BET TĀ NAV PATIESĪBA>
ĀTRS 4G INTERNETS
Esam lepni, ka piedāvājam vienu no ātrākajiem internetiem Baltijā. 4G internets piešķir ātrumu nopietniem darbiem un kārtīgām izklaidēm. Lieto to, kā Tev tīk!

Ar 4G Tu vari padarīt visus darbus ātrāk un atpūsties kvalitatīvāk. Bites 4G vienkārši ir tik ātrs, ka mums nav bijusi ne vēlme, ne vajadzība to apturēt. Tu vari to izbaudīt telefonā, planšetdatorā vai datorā, vai ar rūteri pārvērst par Wi-Fi internetu visai mājai.
Tas ir murgs kopš pieslēdzu BITES 4 G internetu. Kuri vēl nezin nekādā gadījumā neiekrītiet uz viss tizlāko internetu. Es lauzīšu līgumu un gatavs samaksāt soda naudu. Tā tad apskatiet BITES interneta ātrumu DOWLNOAD SPEED 0.46 Mbps UPLOAD SPEED 0,39 Mbps

A Alexa 15.12.2015

Tieši tā, uz atlikušo mēnesi, un kad pienāks nākamais mēnesis, pēkšņi, atkal kautko būsi pārkāpis, un atkal internets nogriezts. Mēs pat nesapratām, ko esam nogrēkojušies, jo to politiku diemžēl var pielāgot pie dajebkā...
Kas attiecas uz LMT, jā viņiem šādu brīnumu nav, bet toties arī ātrumu nevar nodrošināt. es domāju negrib ieguldīt jaunās tehnoloģijās, a vecās vairs nevelk. kautkā tā...

K Kaiha 15.12.2015

Sveiki. Esmu saskarusies ar šo pašu problemu, paņemu plantšeti kas it kā nāca ka davana, operators man teica ja paņemšu bezgaligo internetu tad dāvanā plantšets .es nodomaju kapec ne un paņemu plantšetu. Planšete ir iebuveta tada programma ka var pieslegties lidz 8 iericemem. Nu ta nu es lietoju bez aizķetšanas internetu viss bija labi lidz šim brīdim. Atnaca sms ka man tiek samazināts ātrums uzreiz zvaniju bitei jautaju kāpēc tā. Operators ateica ka esmu patkapusi glp un atrums samazinats 1, 5. Vispār nesaprotu, kāpēc ta vajag darit . teicu ka bitei jau ta maz klientu un viņi izdoma tadas muļķibas . bites operators vel saka, ka es viena jau daudz noslogoju tiklu. Tad man bija skaidrs gribu tik projam no biti ātrak par ātru .. Gribu lauzt līgumu, bet iztadas ka man jamaksa pa ierici ko esmu ņēmusi uz nomaksu, es operatorei saku ka neesmu ņēmusi ta bija dāvana tad operatore apravas vairs nezina ka izkulties no meliem.. Es saku ši kompanija ir viena no sliktakajam kompanijam lv. Bus javeršas pie beztabu lai visa Latvija zina, kada ie Bite. Bite tiešām ir citāda kopmpānija.

K Kaiha 15.12.2015

Bite teica ka LMT un Tele2 esot tsda pati politika muļķības .male tik acis cilvēkiem

A Alexa 16.12.2015

Tele 2 un LMT tiešām nav tāda mistiska politika, esmu bijusi viņu kliente, tāpēc zinu ko runāju.

F flab3r 17.12.2015

Tieši tas pats variants. Internets ir apgriezts jau mēnesi! Bet jāmaksā, protams, pilnā summa. Jāskatās kas būs tālāk, itkā solīja kautkad šodien atgriezt atpakaļ. Ja tāds pats farss turpināsies, būs ar visiem četriem ģimenes numuriem un internetu jāiet uz lmt vai tele2.

A auraautooooo 19.12.2015

mums tāda pati situācija. paņmts neierobežots internets, kuru tagad nav iespējams lietot kā nākas

V Viesuls 22.12.2015

Neiekrītiet uz Bites Mājas 4G internetu. Es esmu sašutis par BITES kompāniju un noteikt lauzīšu internet līgumu. SMUKI PASNIEGTS>Izmēģini mājas internetu 14 dienas bez maksas

Bites 4G internets traucas tālāk. Izrāvies no Rīgas, tas tagad pieejams jau 1400 000 iedzīvotāju visā Latvijā.

Izmēģini mājas internetu - viena skaidra cena un patiešām labs ātrums.
Lai pieteiktos 14 dienu testam, Tev pat nebūs jāiziet no mājas - aizpildi pieteikuma formu, mēs ar Tevi sazināsimies un piegādāsim visu nepieciešamo.
Saņem Huawei B 315 rūteri komplektā, ja izvēlies neierobežotu interneta pieslēgumu. Un esi mierīgs, šis rūteris ar ātru internetu caurstrāvos visu Tavu māju!
Apskaties Bites pārklājuma kartē, kādu interneta ātrumu nodrošināsim Tavā atrašanās vietā.

B BigOne 17.10.2016

Интернет очень плохой у бите!! Нахожусь в центре на барона а сигнал как в лесу, видео не грузится в 144p WTF??? Это не приемлемо! Перехожу.