www.sudzibas.lv BITE Ierobežo internetu

Bite - Ierobežo internetu

Bites mājas internets 'neierobežotais' nav tik neierobežots kā viņi saka. Nevar skatīties klipus youtube, par filmām internetā un TV jāaizmirst uzreiz, nerunājot par failu lejupielādi. Pēc mēneša normālas ikdienas lietošanas samazināja ātrumu līdz 90-to gadu līmenim. Nevienam neiesaku, jo pat nav pateikts cik GB tu vari izmantot mēnesī, nedēļā, dienā vai stundā. Vnk vienu skaistu dienu pirms Ziemassvētkiem paņem un samazina interneta ātrumu līdz tādam ātrumam, ka pat youtube klipi neslēdzās.

D ddd89 11.01.2016

man tas pats bija atrumu ierobezo uz 30 dienam maks 12kB/s. Neierobezots internets - ja protams.

Dr DooM 12.01.2016

PInīgi tev piekrītu , bites 4g netis ir pats sūdīgākais kas vien var būt! Es izmēģināju arī tele2 4g - nu tā ne visai , beigās paņēmu LMT , tas ne kas ka mēnesī jāmaksā 26 eur , toties pagaidām (lietoju jau 7 mēnešus) nets ir spēks , iesaku pamēģināt uz tām 14 dienām-nenožēelosiet , tas nekas ka nav pats lētākais toties viss stabilākais un ātrākais no Latvijā pieejamajiem 4G internetiem !

2 2016merk 17.01.2016

Ātrāks nav gan LmT!!! Nav nav nav :)))

S soska 16.01.2016

Bite 4g krapnieki, paris meenesus viss ok, bet tad samazina interneta aatrumu, tvplay un klipus vispaar nogriez.

2 2016merk 17.01.2016

Krāpnieki :) atveriet vārdu skaidrojumu, ko nozīmē krāpnieki.
Pakalpojums tiek sniegts atbilstoši līguma noteikumiem. Ieskaties tajā. Un sapratīsiet, ka paši vien esat krāpnieki, jo skatāties filmas un pāries caur nelegālajām saitēm.
Nav noslēpums, ka mūsu valstsvīri un kādi tur vēl tiesību aizsargātāji taisās pamatīgi ņemt pie dziesmas visus iespējamos ierobežojumus visām saitēm, kuras dod iespēju skatīties filmas nelegāli online bezmaksas.
Tad varēs sūdzēties vēl vairāk

I igito 20.01.2016

Galīgi nepamatoti pārmetumi jums visiem ir. Esmu Bites lietotājs jau daudzus gadus gandrīz no pirmsākumiem. Tagad, draugi mīļie, vai jūs lasījāt līgumu un līguma nosacījumus? Lūdzu te būs daļa, kas attiecas uz jums visiem, kas nelasa noteikumus un tikai bļauj, ka citi esot krāpnieki, lai gan vienīgie, kas pie tā ir vainīgi - esat jūs paši. GLP, jeb godīgas lietošanas politikas noteikumi. Lasiet un brīnieties, cik jūs visi debīli esat!

Ja esi izvēlējies neierobežota interneta tarifu plānu ar bezgalīgu datu apjomu, nevajadzētu:

Lietot failu apmaiņas programmas (peer to peer), piemēram, BitTorrent, The Pirate Bay utt. It īpaši, ja lejupielādējamais materiāls tiek aizsargāts ar autortiesībām un to lejupielāde ir nelegāla;
Pārmērīgi lietot reālā laika pakalpojumus – straumēšanu. Piemēram, ilgstoši skatoties interneta televīziju. Tas nozīmē, ka vakara seriālu noteikti skatīties vari un, ja zini kādu ļoti labu – iesaki arī mums. Taču visas sezonas noskatīšanās vienā dienā gan rada pārmērīgu slodzi tīklam un nenāk par labu arī Tev, tādēļ, lai citi, kas Tavā tuvumā lieto Bites mobilo internetu, saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu.

Šī visa informācija ir raksīta jūsu līgumos otrajā pusē, vai pievienotajās atsevišķi lapās, kur ir rakstīts nosaukums - "Līguma nosacījumi"!

A Alexa 29.01.2016

ES tev nepiekrītu. No sākuma mums bija LMT, bija slikta zona, 20mb/s vietā bija 0.5mb/s. Atsacījāmies. Aizgājām uz Bites salonu, konsultantei izstāstīju- tāda un tāda lieta, man ir TV Smarts, bija LMT - slikta zona, tv nevelk ar šiem 0.5, vajag mazliet vairāk, viņa saka, ok, mēģiniet 14 dienas, ja neies nesiet atpakaļ. līgumā ir tikai rakstīts , ka nedrīkst pārkāpt šos GLP , pašus šos GLP var izlasīt mājas lapā, nevis pie konsultanta, un datoru arī līdzi nenēsāju. Es nevienā brīdī neiedomājos, ka skatoties televizoru es kļūstu par negodīgu lietotāju, uz kāda pamata? kas tad TV skatīšanās ir noziegums? Un taču vēl speciāli uzprasīju par TV, teica, jā ok viss ies. Pagāja 14 dienas, nu internets īpaši labs nebija, ap 2mb/s, bet tā kā tv pietika un gāja, tāpēc neiespringām. Pagāja mēnesis, un pēķšni, man internets 0.06m/s! Kas tas tāds? Un tieši tāpēc šoreiz es tieši Biti (nevis sevi) uzskatu par krāpniekiem, jo nogriezt internetu viņiem vajadzēja šajās pirmajās 14 dienās, tad uzzinot, ka nedrīkst skatīties TV es būtu nekavējoties atgriezusi šo modēmu atpakaļ (tagad protams, esmu spiesta par viņu maksāt, jo Bite neatzīst savu vainu, un iekārtu atpakaļ neņem).

Dr DooM 31.05.2016

Tad kāda velna pēc man vispār vajag to bites 4g netu , ja nevaru lejupielādēt cik gribu , kad ribu un kā gribu ... mēsls ar to savu neierobežoto tarifu . LMT 4g viennozīmīgi .

M MargrietaXXX 22.01.2016

Mēs arī ar Biti cīnījāmies par šo pašu problēmu. Rezumē, paņēmām LMT un viss apmierina, nekādu vairs problēmu.

G gefox 07.03.2016

Es vienk uzsprāgu kad ieberzos ar šito pašu problēmu. Galvenais ka esmu parasti piekasīgs, uzdodu daudz jautājumus un pat līgumu izlasīju, tas "godīgas lietošanas politika" tikai mājas lapa minēta. NO veselā saprāta biti vajag iznest tiesā par šito sviestu. Juridiski protams izlīduši caur adatas aci, bet reāli šitā ir negodīga komercprakse. Es ceru sagaidīt dienu kad šitas uzsprāgs medijos un iedursies viņiem atpakaļ pakaļā. Nekad mūžā neesmu šitā bijis piečakarēts

A ak1m 07.03.2016

Pilnībā piekritu, jo pašam bija paņemts neierobežotais internets un nevarēju pat spēles spēlēt.

B britu zinātnieks 30.03.2016

Mums arī skaisti visu pastāstīja, pat ka ierīce ir bezmaksas, beigās tāpat katrā rēķinā par to maksājam. Neierobežotais internets mums šobrīd ir ierobežots uz 100gb mēnesī (tērejam 140gb) nekačājam torentus, pat tv neskatamies internetā. Bērns pa dienu paskatās 1h no rīta 1h vakara youtube, retāk pa dienu. Paši tvnetu un delfus, facebook un arī šo to no youtuba, kā arī 1x divās dienās seriāla sērija, citriez katru vakaru pa sērijai, bet tas retāk. Zinam par godīgo politiku, bet par cik tur neatrunā konkrētus apjomus, tad lietojām kā mums ikdienā vajag. Kad pajautāju vai šādi lietots internets būtu normāli un atbilstoši godīgas lietošanas politikai, atbildējā ar JĀ, kad pateicām, ka tā mēs arī lietojam iepleta acis un teica, ka tādus apjomus ar to nevar dabūt. :D Un tagad viņi mums maina GLP un apjomu uz tiem 100gb ar piebildi, ja nepatīk varam atteikties, samaksājot par iekārtu:D smieklīgi, iedomājaties, ja jūs uzdāvinat draugam dāvanu un tad paprasat par to naudu :D Bites klients arī esmu no pirmsākumiem, kā majās smējāmies - prot atstāt labu pirmo iespaidu, bet ne otro. Protams, ka visa ģimene iesim projām ar internetu un mobilajiem sakariem uz LMT - labāk samaksat nedaudz vairāk, bet dzīvot neirobežotiem un neuztraukties, par sīkumiem nevis palikt neirobežotiem, bet ierobežotiem :D Protams, ka neiesakam nevienam parakstīties uz šo internetu, ja vien neplānojat 2x nedēļā lasīt e-pastu. Ne velti sauklis ir "citāda kompānija".