www.sudzibas.lv BITE Godīgās politikas lietošana

Bite - Godīgās politikas lietošana

Labdien.Gribēju visus brīdināt un ieteikt NEIZMANTOT Bites mobilo internetu.Lieta tāda, dzīvoju lauku rajonā un nav lielas interneta izvēles, jo kabeli vilkt ir par dārgu.Izmēģinājām gan Tele2, gan LMT un Biti. 2 nedēļu izmēģinājumā bijām pozitīvi šokēti, ka pie mums ir pat 4G internets un ar ļoti labu ātrumu (priekš mums), tapēc neko nelasot, nekādas sūdzības, tā teikt - IEGRĀBĀMIES ne tur...Kāpēc?Mums sola ''NEIEROBEŽOTU'' internetu, ģimenē esam 5 cilvēki, 3 bērni, kuri skatās diezgan bieži dažādas online streaming video, tas it youtube, skaties.lv un daudzi citi. Kā arī kādreiz nolādējām kādu torrentu.Un kas ir noticis? Uz mums nostrādāja tas saucamais ''Godīga lietošanas politika'' līdz ar to interneta ātrums ir samazinājies visie online stream video vai lejupielādēm, vienvārd sakot, nevar nekādus video paskatīties, vai nolādēt kādu failu, tas aizņem pārāk daudz laika.Daudz reizes zvanījām un Bites klientu apkalpošanu, mums tur tikai pastāstīja ka visticamāk esam pārkāpuši to GLP, uzreiz mums radās jautājumi, kā lai to pārtrauc? Kas jādara, lai tas vairs neatkārtotos un uz šiem jautājumiem tika atbildēts, ka tas viss notiek sistēmā automātiski, to nevar apturēt uz 30 dienām! Pēc tam jautāju, tad sanāk ka nevaram nekādus video skatītes vai ko lejupielādēt, tik lasīt ziņas un neko citu? Kuram bērnam gan tas interesētu?! un mums atbildēja JĀ, NEVARAT, tikai mazos daudzumos.Iegāju paskatīties cik daudz gigabaitu esam iztērējuši pa 2 mēnešiem, man uzrādīja 570. Zvanīju labam paziņam, kurš i speciālist šādā jomā, un jautāju vai tas ir daudz? Viņš nosmējās un atbildēja nē! Viņš teica, ka nevajadzētu tā būt, ka jums samazināts ātrums, ja mums būtu mēnesī pārtērēti 500 GB, tad viņi varētu sūdzēties un samazināt to ātrumu, bet kā redzams nēesam.Un kāpēc to internetu sauc par neierobežotu, ja viņš ir tomēr ierobežots.Šis paziņa izmanto citu mobilo internetu (LMT), kurš lādē lielākus apjomus un arī skatās dažādus video, bet ar LMT nekādu problēmu nav.Pēc sarunas ar viņu zvanījām bitei, saruna ilg 10-15 min, kamēr pārbaudīja vai tiešām kaut kas nav kārtībā un šis vīrietis teica, ka viņi ir kļūdījušies un mēs neko nēesam pārkāpuši, un solīja, ka tas tiks izlabots, pieprasījām atvainošanās ziņu sms formā, solīja, ka būs, šī saruna notika vakar, nekas nemainījās, gaidām un gaidīsim vēl, bet ja tas ievilksies domāju, ka lauzīsim līgumu.Esmu lasījis citas sūdzības par bite internetu, tieši GLP un tad sapratu, ka viss likti.Tapēc neiesaku nevienam ņemt bites internetu, ja jūs lādējat lielus apjoma failus, vai skatāties dažādas pārraides, vai ko citu.Nesaprotu, tas ir viņu kaut kāda veida apmāns, vai kas.Esmu ļoti dusmīgs uz viņiem un tiešām nesamierināts!!!

B besiibraucejas 08.12.2015

Tas bitei ir normāli - 'Neierobežots internets', bet tikai, ja Tu negribi viņu pārāk daudz, vai stundās, kad visi viņu grib. Beigās Tu vari izbaudīt vienas filmas ielādi, sestdienas naktī. Score!
Padod ziņu, kā ar šo izgāja cauri, jo, ja godīgi, es arī domāju, kā lai no šiem atkratās. Cik lielu sodu par laušanu samaksāsi - vai viņi laidīs prom tāpat utt.

Ventilators 08.12.2015

noteikti ieraksti komentārā kā gāja pie citiem operatoriem. Neticas, ka tikai Bite ir šāds GLP.

Nekas nemainās pie visiem trim operātoriem.

Kāpēč jau sākumā nejauta operatoram tadas lietas. Nevajag baidīties un uzdot visus jautājumus. Vai vēl labāk sarakstītes, lai paliek ieraksts, ko var noliktu priekšā, ka saruna tāda bijusi un operātors teica tā un šitā.

Man patīk kā Microsft atbalsta dienests strādā, pēc telefona sarunas atsūta e-pastu ar pieteikto problēu un ietekto risinājumu. Nekādu atkāpju, ka tas ir izrunās un ierakstīts.
Vai arī ierakstī telefona sarunas.

M marisghp 05.04.2016

"Kāpēč jau sākumā nejauta operatoram tadas lietas. Nevajag baidīties un uzdot visus jautājumus"
Vari uzdot ko vien vēlies, apčakarēs tāpat. Tas no personiskās pieredzes. Biju skeptiski noskaņots, bet tomēr mani bite pierunāja. Uz visiem jautājumiem bija labi sagatavotas atbildes(ātrumu negriezīs, limiti nebūs utt). Nākotni uzzīmēja tik rožainu, ka uzķēros. Tagad man ir neierobežots internets ar limitu 100gb.

A Agita 21.04.2016

Identiska problēma ,neviens neko nebrīdina, piedavā līgumu ar neierobežotu i-netu. Tikai pēc 3mēn. paziņo , ka nēesi godīgs lietotājs un neierobežotu netu piedāvā lietot pa naktīm....un tas nav joks!

A Aigarito 19.05.2016

Bla*s, tadas dusmas...pilniga nirgasanas, tada klientu maldinasana,Arprats!!!
Uz 2eur dargaku inernetu panemtu tele2 un viss, ja zinatu....
100gb tas ir 60min hd video diena uz visu maju :)
izmantojam lmt inernetu pa 27eur -izlietojam majas visi kopa +-200gb!
ko darit talak nezinu:(
janem vel viens bezgaligais bites internets :)
SUK*S!
“ Bites bezgalīgs interneta apjoms ” Bezgalīgs Bites ātrais 4G internets Bites internets
Bites bezgalīgs internets 100GB mēnesī bite Speedtest.net apbalvojums.