www.sudzibas.lv BITE Bojājums

Bite - Bojājums

Bites klients esam jau vairākus gadus (vismaz 10gadus) mums, kā tik ilgi esošiem klientiem Bites centrs piedāvāja iegādāties planšeti ar bezlimita internetu. Pēc ilgas domāšanas piekritām. Taka planšete bija domāta Ziemassvētku dāvana, tā netika uzreiz atvērta. Pirmā ieslēgšana un planšete neatpazīst SIM karti, devāmies uz bites salonu Dominā, meistari uzreiz pateica, ka tur ir defekts un, ka tas varētu būt rūpniecisks defekts, lika sazināties ar bites galveno servisu. Tur mums paziņoja, lai dodamies atpakaļ un to centru un tā staigājot no vienas vietas uz otru nonācam pie tā, ka planšeti aizsūtīja uz garantijas servisu, kur paziņoja, ka ir mehānisks bojājums un MŪSU VAINA. Planšete nebija lietota nemaz!!!!!!! Remonts var izmaksāt pat vairāk kā 100 EURO!!!
Sazinoties ar Bites centru viņi nemaz negribēja rast nekādu kompromisu.
Viņu galvenais mērķis ir tik nopelnīt, iesmērējot cilvēkiem brāķus un par tiem galīgi neatbildot!
Planšete izmaksā (ko Bites centrā pirkām) 219EUR + diagnostika ap 20EUR + remonts (var būt pat vairāk pa 100EUR)
Cilvēki neesiet muļķi un padomājat pirms, ko pērkat, jo citādi pirksiet pie Bites kaķi maisā!!!!
Lai dzīvo cilvēku čakarēšana, jo
Bite.
Citāda kompānija. (Tāds viņu logo/moto).

K kreditorsPG 04.01.2017

Planšeti neremontē BITE bet gan planšetes ražotāja serviss. Pieprasi garantijas atteikuma pamatojumu.
Ja neņem pretī SIM karti, tad iespējams, ka tiešām jūsu vaina - liekot karti iekšā, iespējams to darījāt nepareizi un kaut ko sabojājāt, piemēram, stiprinājumus - jebkurā gadījumā, pirms kam piekrītat vai nepiekrītat, pieprasiet garantijas atteikuma pamatojumu.

T taknezinuneko 05.01.2017

Cool tad jau SIM karti nākam reiz vedīšu pie bites lai paši iesprauž ''Pareizi''

K kreditorsPG 05.01.2017

vēsi tev vai karsti, nav svarīgi! Ko te daudz spriedelēt par defektu - tu to pats savām acīm redzēji? Es nē! Līdz ar to es neizdaru nekādus savus secinājumus. Arī sūdzības autore nevar neko secināt, kamēr nebūs saņēmusi no servisa konkrētu atteikuma pamatojumu ar visām bildēm un norādēm uz viņu konstatētajiem bojājumiem dēļ kā atsaka garantiju.

T taknezinuneko 05.01.2017

Bet bite jau sen ir bijis sūds ar savu super zonu kuru rāda bet vispār sazvanīt nevar. LMT vai Tele2 vismaz rāda zonu kā ir, ja nav tad nav bet ja ir tad ir un pat ar ''1 strīpu'' viss notiek. Tagad mode iesmērēt visu ko Bite planšetes, LMT savus super Atvērtos Līgumus - Maini cik gribi un tik maksā vēl arī pēc 24 mēnešu maksāšanas kkas ir jāatpērk pēc pārdevējas vārdiem telefona tirgus cena cik smieklīgi...

K kreditorsPG 05.01.2017

Nav tev taisnība! Man ir divi pieslēgumi, viens BITE un viens TELE2 - ne reizi neesmu saskāries ar problēmām Rīgā ne vienam ne otram operatoram. Izbraucot ārpus Rīgas, gan vienam gan otram ir vietas, kur zona nekāda,
Tas pats ar LMT. Man vecāki lieto LMT. Ārpus rīgas arī tiem vietām ir problēmas ar sakariem!

B b234 06.01.2017

BITEi nav ne vainas, ļoti labs operators, jo īpaši suns kas brīdina par zvana cenu. Rīgā vispār nav nozīme kāds operators - zona man ir bijusi visiem.

Par to planšeti gan dāvamai iesmērēja to "ilgais klients" bullshitu. Man arī zvanīja. Tā plnašete ir ar 1GB RAM un maksā zem sotaka. a par internetu grib lai piķo tur gadiem. Apgriezuši apkārt vienkārši to piedāvājumu - netirgo internetu ar plansheti bet plansheti bezmaksas un tirgo internetu - un ķer muļķus :D un kā izskatās noķer.

Par remontu gan grūti teikt. Ja paši tiešām neesat vainīgi, tad jācīnās līdz pēdējam. un lai vai kā, ja tiešām tikai sim slota vaina, to var nomainīt par pārdesmit eiro...

D dahhjda 22.03.2017

bite laba