www.sudzibas.lv BITE Bite melo

Bite - Bite melo

Saskāros ar "Bite" kompānijas meliem. Vīrs aizgāja pie "Bites" un tā kā pierunāja arī mani pievienoties, mums tika apsolīts katram viens mēnesis bez maksas, pēc trim nomaksātiem rēķiniem. 3 rēķini tika nomaksāti, pienāk ceturtais, un nekādas miņas no "bezmaksas" nākamā rēķina. Aizgāju uz Bites kompāniju TC "Alfa", kur puisis neveiksmīgi mēģināja atvainoties, it kā aktivizēja šo pakalpojumu, un solīja, ka nākamais mēnesis tad nu noteikti būs bez maksas. Arī nākamais nebija bez maksas, tad devos uz TC Domina, "Bite" klientu apkalpošanas centru, kur puisis jau atkal aktivizēja pieteikumu, un teica, ka iespējams "Bite" esot atcēlusi šo akciju, bet arī šoreiz atbildi saņēmu neskaidru un attaisnojumu nesaņēmu. Kāpēc tad jāmelo? Kāpēc jāsola brīvais mēnesis, ja reāli tāda nav. Šī iemesla pēc esam nolēmuši pāriet no "Bite" uz citu operatoru, principa pēc.

A Andrejs Voitelis 04.07.2016

сначало надо наладить качество сети, а потом задирать тарифы

A angel231 04.08.2016

8 лет назад брали телефон в этой компании на подключение, телефон полностью выплатили, и сейчас пришел счет на 150 евро уже с кредитной компании что мы должны оплатить. Bite это беспредельщики. Гнать их с рынка.

A Anda Anducis 16.08.2016

Nupat mani Bite šokēja. Biju Latgalē pie radiem (starp Aglonu un Auleju), man atnāk sms no Bites, ka lietoju Krievijas viesabonēšanu par 85 c/min h(!!!!) gan ienākošos, gan izejošos zvanus. Domāju, kāda kļūda. No mājas jau zvanīju uz Bites telefonu, viņi saka - mums ir līgums par viesabonēšanu, kur nav labas zonas. Comon! Es vainīga, ka viņiem nav zonas Latgalē, man taču līgumā ir neierobežotie bezmaksas zvani Latvijas teritorijā! Vienīgais, ko viņi varot izdarīt, esot atslēgt man viesabonēšanu vispār.

P pepija13 23.07.2017

Iestatīt manuālu operatora izvēli automātiskās vietā. Pierobežā ļoti iesakāms.

S Sergejs Suvorovs 18.08.2016

15.08.2016 приобретал телефон в Огре,качество обслуживания очень понравилось всё толково обьяснили и помогли установить все аппликации и т.д.так же предложили приобрести чехол,и им я очень доволен,эту девушку зовут Sandra,ей огромное спасибо

A Aigars14 09.01.2017
slikts serviss

Pārejot uz citu mobilo operatoru, Bite pieprasa samaksu par pilnu mēnesi, lai gan pakalpojumu sniedz tikai dažas dienas. Kad slēdzu līgumu, neviens man to nepaskaidroja, jo nav loģiski ņemt naudu par pakalpojumu, kuru nesniedz.

Romans666 04.02.2017
Обман

Добрый вечер компания Бите просто мошенники!я думаю никому ничего не надо объяснять,, по прежнему в Латвии Лмт номер один по качеству услуг..P/S не заключайте с Бите договора.Спасибо

A Agnis Zonne 17.02.2017
Uzjautrinošs internets.

Bez jelkādas pārspīlēšanas - sliktākais internets ar kādu esmu sastapies savā mūžā. 99% pieejams internets pārlūks Latvijā? Drīzāk 9%.