Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 25 minūtēm)
Mārtiņš Krauklis
(Pirms 6 stundām 59 minūtēm)
Tcstils
(Pirms 10 stundām 32 minūtēm)
MAXIMA
(Pirms 10 stundām 53 minūtēm)
Edijs Ziediņš
(Pirms 11 stundām 2 minūtēm)
Solomatina acu centrs
(Pirms 11 stundām 8 minūtēm)
BIGBANK
(Pirms 11 stundām 23 minūtēm)
CSDD
(Pirms 12 stundām 22 minūtēm)
logu-remonts.lv
(Pirms 12 stundām 36 minūtēm)
TOP
(Pirms 14 stundām 41 minūtēm)
Gold Beauty

Sliktākais reitings

Choco (-1)
MAYA (-1)

Populārākās sūdzības

Evisit (3)
Valeo (3)
Choco (3)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par BITE

Lasīt visas sūdzības par BITE

BITE

Publicēja: Bobis nosūtīt e-pastu Mar 12, 2009
Pazud Internets,Modems Gluk0 !
Informācija par kompāniju:
BITE
Inčukalna nov., Rīgas rajons
Panemu Bites Internetu Uz 2 gadi.. Oopa laikam nevajadzeja !

tatad -

1 ais - Merkela Ielas Salona man Skaidra Latviesu Valoda Iestastija, ka Lejupielades Limits(5GB) nettiecas uz Parlukotajam lapam, bet tiri par failiem kuri tiek lejupieladet ! so jautajumu ari velejos noskaidrot, jo savadak man 5 gb butu par maz .. redz neka.. velak tomer izradijas savadak un pusmenesi jau taaa leeeeno netu padarija vel lenaku, jo biju sasniedzis 5 GB !!

Normala tada nezinasana vai tisa maldinasana lai tik parakstitu ligumu !!!

2 ais ! Tie modemi es nezinu kkur kina ir laikam par 1 Latu pirkti, jo ar 1 reize man vel NEVIENU reizi vins nav aizgajis.. vienmer nez cik reizes pievienoju/atvienoju kamer vins izdoma aiziet.. MURGS.. tad visadi ERROR met ara, aiz neko darit u t t.. izmeginaju uz vairakiem datoriem lai saprastu, ka ta nav mana vaina ! dazreiz nakas stundu vai vairak mocities restartejot datoru, atvienojot/pievienojot Modemu, jo vins vnk uzrada, ka ierice nav atrasta, bet tad vel, ka SIM karte nav ielikta, kaut pirms tam parada, ka jau ir zona, bet peksni neesot SIM kartes MURGS !!!

3ais ! pazud regulari nets pedejo reizi pazuda peksni un nebija vairak ka diennakti, zvanu uz BITE man iesaka parinstalet programmu, ko esmu darijis jau reizes 20 laikam ieprieks klad cinojos vel ar modema ipatnibam ! restartet datoru, iznemt/ielikt SIM karti un tad es vienreiz pajautaju - Man vispar Varbut Jauns Dators Janoperk ??? stasta, ka neesot nekadu problemu un neko nezinot, bet iedosot tehniskajam dienestam un rit lidz plkst 4 man atzvanisot ! neviens nepiezvana, bet plkst 4 ka uz burvja majiena ir Nets klat un vairs nav nekas japarinstale u t t ..

velak atkal pazud nets, zvanu atkal(esmu zvanijis jau laikam reizes 100 un zinu visus operatorus tur:D) stastu, ka man nav nets un pirms 3 dienam ari bija pazudis - OOOPAA - sitas operators man saka - NU JA PIRMS DAZAM DIENAM MUMS BIJA TEHNISKAS PROBLEMAS, bet tagad vajadzetu but ok !! BAAAAC.. bija tehniskas problemas, bet man stasta pasakas visadas un es ka mulkis tagad mainu iestatijumus, restarteju datoru, parinstaleju programmu u t t.. nervi beigti, bet tgd pasaka, ka bija tehn problemas !!! grrrr

4ais ! iszinu serviss ir vnk 18 gadsimta limeni.. atsakites sms par piemeram pasutitiem pak.pienak pec dazam stundam atrakais, dazreiz otra diena !!! pirmaja menesi nebiju pamanijis, ka tai kartei ir kreditlimits(25ls) man atsutija sms, ka esmu sasniedzis 70 % no kredlimita un kad sasniegsu 100 % man atslegs netu, bet sms es sanemu tad kad man jau bija kadi 30 ls rekina un pec dazam dienam atnaca, ka nu jau ir protams 100% un Ka BOOOm.. vnk vaaks ar to BITI !

operatoriem jega nav zvanit, ja kkas notiek - NEKO vini nezin un nesaprot, restaret datoru katrs pats mak u t t.. vienkarsi tie modemi un programmatura ir viens liels GLUKS !!!

tagad domaju, ka lai tiek no vina vala, jo reali nevaru pieradit tos interneta parravumus par cik vini pasaka, ka VINU GALA viss or okk !!

ai nu varetu te vel rakstit un rakstit par maniem piedzivojumiem ar BITI ! vairak problemu neka labuma ! Jauns cilveks kas daudz maz orientejas Datora var kka tikt gala ar to netu un panakt kkadu darbosanos, bet cilveks kurs velas Iespraust Modemu Un lietot Netu Atri Sajuks Prata!!!

Lasīt komentārus Mobilie operatori

Komentāri

heei ko jus te mokaties tiklam nau ne vainas, atrums labs, tik zona tada pasvaka.
tas ka nets atledzas man bij tiesi tas pats, ta sim kartes nav ta tikls spega GPRS<>3G,
patiesa vaina ir tajos su*a modemos, man jau kadu ~1.5 gadus ir lmt modems E220 ar bites prieksapmaksas internetu un nekadu problemu tikls nesprega un netsledzas ie ka pukjite. vareja but bik letak ta 1h/71sant.
Komentēja: Jan 8, 2012
Mustang88

Šo komentāru autoriem vispār nevajadzētu lietot internetu. Nekompetenti datoridioti. Ja neprotam konfigurēt savas putekļainās pagājušā gadsimta kastes- tā nav operatora problēma. Braucu ar autobusu uz Igauniju, internets nenoraustījās nevienu reizi. Sēdēju i youtubē i draugos. Visa problēma ir lietotāju neprasmē/analfabētismā.
Komentēja: Jul 6, 2011
Roberts

esmu dusmiiga, nets dienaa 10x jaatsleedz un jaapiesleedz no jauna, lai aizietu normaali. un karaas ik pa laikam. suuds kaut kaads. labi, ka tikai uz gadu panemu. kaads negrib paarnemt liigumu no manis uz 11 meenesiem? :D
zheel, ka sho lapu tgd tikai pamaniiju.. vajadzeeja aatraak intereseeties par kvalitaati..
Komentēja: May 6, 2011
khe

neviens nezina ka var parprogramet vodafon e272 visu sistenu
Komentēja: Nov 20, 2010 Janis nosūtīt e-pastu

Vispar neta cilvekiem ir taisniba par bites tiklu jo man tas pats kad katru dienu zud pieslegums, jo pie viena normali un pie cita vispar neruka.bites tikls ir loti svaks, bet pec tam pieprasa lai tikai viniem maksa pilnu programmu.par to kad neiet tas neinterese.Jo kabatas vajaga iebazt jo vairak jo labak.
Komentēja: Jul 30, 2010 Voldemars nosūtīt e-pastu

ja tik man visu laiku lekā no 3g uz EDGE un savienojums pazūd momentā:(Pat Dr.Lv pasēdēt nevar normāliXD
Komentēja: Jul 19, 2010 Oss nosūtīt e-pastu

To raksta šeit tauta par Biti ir tiesa, tā kā esmu lietojis visuss mobilo interneta pieslēguma veidus varu pateikt tikai veinu ka visiem šo pakalpojumu sniedzējiem ir šādas vai līdzīgas problemas, vienīgais ka LMT tiešām ir stabilāka datu plūsma, tas ir ļoti vienkārši ka ir problēmas ar mobilo interta lietošanu jo lietotāju ir daudz bet resursi ierobežoti/tā kā mīlīši secinājumus izdariet paši/
Un tagad pats galvenais par ko šeit neviens nav aizdomājies, ja mēs palasam noslēgto līgumu tad tajā nav norādīts pats galvenais minimālais datu apmaiņas ātrums un līdz ar to viņi no vienas puses piedāvā pakalpojumu bet no otras nenes nekādu atbildību par pakalpojuma kvalitāti/ir kvantitāte bet kkur pazudusi kvalitāte/
Kas attiecas uz kvantitāti un kvalitāti tad ar šīm lietām problēmas ir visiem interneta pakalpojumu sniedzējiem (runa iet par tiem kuri piedāvā pakalpojumus praktiski visā valsts teritorijā/par reģionāliem nevaru spriest nēsmu saskāries/) Tas tā īsumā!
Komentēja: May 20, 2010
Eddy

Man ir BIT VMC, ar Huivei b970 aksesspointu, ādaži. Uzreiz teikšu nekādas vainas, savienojums ir DIEZGAN stabils, vidēji 2.8 Mbps (ar domu savienojums nepazūd, bet ātrums gan lēkā); ir problēmas ar ātrumu, dažreiz http lapas veras vaļā labi, citreiz lēnāk. Kad mēģinu bittorentus, pumpējas parasti ciešami (priekš bites, 1gb parasti 40-50 min), bet es pumpēju maz un 5gb reti pārsniegti tiek. Domāju, problēma ir tajā sūda mazajā USB modēmā, bet diez vai bite par brīvu paņems un uzliks ko normālu :) pašam vien nāksies to darīt, vai arī mainīt provaideri. LMT, cik zinu, par trafika pārsniegšanu ierubī maksu par MB, un mēneša beigās kā lielais Jaungada pārsteigums atnāk inet rēķins par Ls 160 :)
Komentēja: Jan 7, 2010
Garry

E272 var nomainīt fimware un tad viņš aiziet labāk(VMCl Lite vietā uzlikt - Mobile partner No huawei E220 vienkārši)
pagoogļojot var atrast to firmware...
Tad viņš ne tā čakarējas.. man ar bija baigais murgs nosākuma ar VMC Lite un VMC lielo versiju
Uzliku mobile partner un viss bumbaas piespraud un ir nets..
Bet ja sāk kačāt kautko caur viņa kamēr limits nav iztērēts iet OK, bet kā tuvāk limitam, un un pārsniegts,
Maitas Bite viņi izrubī konekciju ar tewi un tew nākas slēgties no jauna klāt... To parāda tas ka ja viņi sūta kautkādu brīdinājuma SMS tad nets atrubās... Sukas...
Paņēmu ieslēdzu vilkties kautko nosūtiju uz to nummuru īsziņu ...
sms pienāca bet konekcija nepaartruuka, kad vinji atsuuta konekcija paartruukst...
nu paši jums čakarē prātu...
Komentēja: Nov 23, 2009 Garais nosūtīt e-pastu

laikam jau nepiekrītu, bet cik cilvēku tik viedokļu
dzīvoju austrumvidzemē un vienīgais neta pieslēgums bija bite
paņēmu akcijas laikā, šā gada aprīlī un nesūdzos, jā ātrs nav un saprotams-nav jau pilsēta. arī videopatreiz nerāda
bet man liekas pieņemems, gan cenas, gan kvalitātes ziņā
Komentēja: Nov 22, 2009 Spindzele nosūtīt e-pastu

jā, sūds tas internets ir! es kamēr šiti sūdzību ar komentiem izlasīju man 3 reizes atslēdzās nets! vienkārši fantastiski! skatoties tās viņu reklāmas vēmiens nāk. sola pasakas, bet iznāk murgs! es jau patērētājos iesniegumu uzrakstīju. iesaku to darīt arī citiem kam ir problēmas - jo vairāk sūdzību jo labāk mums un sliktāk viņiem!
Komentēja: Oct 2, 2009 Sandza nosūtīt e-pastu

limits tev ir uzstādīts pašā programmā - tur var pašam ielikt jebkuru ierobežojumu!
Komentēja: Sep 29, 2009 ... nosūtīt e-pastu

Bet, ko lai es iesāku?
Ka viņi šitā dara
Latvija ir valsts, kurā leiši var darīt kas ienāk prātā?
Komentēja: Sep 25, 2009
Riebīgā Bite

TAS IR PAR MODEMU KOMPIM NEVIS TELEFONU!!!
PAŅĒMU PRIEKŠAPMAKSAS, PA STUNDĀM PRIEKŠAPMAKSA.
NOTESTĒT GRIBU.
RE 1GB LIMITU DRAUD TĀ PROGRAMMA.
PIE KAM PROGRAMMA RAKSTA BAIGI DĪVAINI
TUVOJAS LIMITS 1GB.
KĀS LIMITS?
KĀDS?
VIŅU LAPA IR BITE.LV TUR IR VISS KAS.
PAR 1GB NAV NEKĀ.RAKSTĪTA.
Komentēja: Sep 25, 2009
Riebīgā Bite

Ej tu nost!Un ar jau gandrīz tā ka skatojos uz Bitites pusi!
Komentēja: Sep 25, 2009
Hugo Djego

par bifri internetu: kad ieej internetā, automātiski tiek pasūtīta viena diena interneta (3Mb). tad kad viens no tiem beidzas (diena vai 3Mb), tad jāpasūta vēl. un tas netiek tarificēts uz datu apjomu.
Komentēja: Sep 25, 2009 Jancis nosūtīt e-pastu

Tagad atkal rāda, ka limits tuvojas.Nav vēl 1GB pat mēnesī lietos, Pati tizlā programma to arī parāda, ka zem 1GB.
NELIŠI.
Komentēja: Sep 25, 2009
Riebīgā Bite

Savukart, reizem šie nelieši papildināšanas lapā nelaiž un raksta, ka tā pieejama tikai priekšapmaksas klientiem?
Nepazīst ka tāsa jau ir priekšapmaksas.
Ir bijis vairāks reizes.
Pati programma ir kretīniska, jo slogo kompi startējoties vairāk, kā tiešām resursietilpīgas programmas.
Labi, tas vēl brīdi.
AR KĀDĀM TIESĪBĀM MAITAS IZDOMĀJUŠI 2GB LIMITU?
ES NEKAD NESLĒGŠU LĪGUMU AR VIŅIEM, JO VINI IR ŠASMOŅI.
VEIKALA'PARDEVĒJS VELLS ZIN KĀDS, PAR MODEMA SOFTA PROBLĒMĀM VISPĀR NERUBĪ NEKO.
JŪS UZ SERVISU.
KĀDS TEV SERVISS, KA SOFT MEKLĒ NEESOŠAS UPDATES.?
UN KĀD VELNA PĒC KRIEVISKI IR PROGRAMMAS PAZIŅOJUMI, KURUS ŠĪ STULBĀ PROGRAMMA ĢENERĒ?
RIEBJAS?
MAN SIEVA KRIEVISKI VISPĀR NEMĀK, LAI AR ES PROTU.
KAS TAS PAR ŠARAŠKINA KONTORA UN KUR ES VARU SŪDZĒTIES?
RAKSTĪT UZ PTAC?
Komentēja: Sep 25, 2009
Riebīgā Bite

Bites programmatūra gļuko.
Modems ik pa brīdim, ap reizi nedēļā meklē updates, kuriem serveri neatrod.Tas sīkums.
Programma sazinās ar klientu krieviski.
Programmas paziņojumu valoda krievu.
Tas nekas.
Tālāk.
Lietojot priekšapmaksas internetu, netiek brīdināts ka ir limits.
DATIEM LĪDZ 1GB MĒNESĪ.
Par to BITE neinformē.Programma paziņo to krieviski, ka tuvojas ierobežojums.
Kāds ierobežojums, ka Bite lapā mazākais traffik rakstīts 3GB 5GB 10GB un kas tur vēl.
Ja būtu pēcapmaksas, tad kas zin, ko izgudrotu.
Rakstiet lūdzu, ko varam iesākt ar BITI?
KĀ CĪNĪTIES AR MEĻIEM?
VAI LV PROVIDERS IR KINGS UN KLIENTI SLAUCAMAS GOVIS?
Leišu tikumi?
Komentēja: Sep 25, 2009
Riebīgā Bite

nu jaa.. Bites internets ir iemacijis man buut pacietigai, jo ik pa laikam kkas vinjam nepatik, te visadi errori, te atkal ierici nevar sameklet te atkal kkas. Bet kopuma nemot ir ok, pietam ja kadam par maz tie 5GB download limit tad jau var tarifu pamainit ari pec liguma noslegsanas [pati esmu no 10Gb pargajusi uz 5GB krize kaa ne kaa]

+ ja kadam ir jautajumi par savienojumu savas uzturesanas vietas tuvuma, var jau panjemt modemu testesanai [to es ari izdariiju lai nebuutu pectam parsteigumu ar lenu internetu], tas pilnigi par brivu.
+ja rodas kkadas problemas iesaku iet uz Bites apkalposanas centru uz Brivibas ielas 62 [preti Rigas Modes], tur lidz shim man nekadu problemu ar komunicesanos nav bijis.
Komentēja: Jun 18, 2009 Kriss nosūtīt e-pastu

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Pensionēšanās vecumu paaugstinās lēnāk
  Pensionēšanās vecumu paaugstinās lēnāk
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties