Birotex.lv/MST Company SIA - Krāpnieki

Iegādājos preci no www.birotex.lv, apmaksāju ar pārskaitījumu, solīja piegādāt 25.07., tad 29.07., tad 31.07. Tagad vairs neatbild ne uz e-pastiem, ne zvaniem.
Norādītajā noliktavas adresē Jūrkalnes ielā 15/25 par tādu firmu neviens nav dzirdējis.

K

K kuul 01.08.2014

SIA MST Company, LV40103785525, Baldones nov., Baldones pag., "Rozītes"
Faktiskā adrese norādīta Jūrkalnes iela 15/25, Rīga
Citadele banka AS, LV83PARX0016202180002

H hurr 01.08.2014

firma dibināta tīri nesen jūnija mēnesī nu un Pamatkapitāls 5 EUR (reģistrēta apmaksa 06.05.2014: 5 EUR) izskatās ļoti jocīgi.

T Twwister 01.08.2014

SORBUM LV SIA

Mob. +371 22088455
Jūrkalnes 15/25, Rīga
LV 1046, Latvija
Zinojat policijai, tas ir leisu kantoris, viss var buut ka leisi turpina jau tāda veida uzmest?

T Twwister 01.08.2014

bsms(nemaksaja algas, muhlijas ar nodokliem, dubulta gramatvediba)-nomainija jaunu nosaukumu uz sorbum lv(domaa ka ar to vinu reputacija tagad pacelsies, jo cilveki mainas nepartraukti, vadiba no lietuvas negudra un alkatiga, klat vel divi krievi gaisu jauc, kuri neko neprot ka tik atkartot leiša teikto).Loti aizdomiigi, kantoris arii registrets uz siis adreses.Bet lietuviesi naski uz shemaam, Latvijaa siem paradiize.

K kuul 01.08.2014

Te jau bijis kaut kas ļoti līdzīgs.

M mag 18.08.2014

Mums arī tas pats...Pasūtījām preci 24.07 ar piegādi 4 d. dienās. Joprojām gaidām.. 06.08. "paveicas" klausuli pacel kāds vīrietis (Ieva vairs neatrāda), teica, ka viņiem ir kavēšanās ar papīru...gaida piegādi, apsolīja ka ~08.08. pasūtījums būs pie mums, bet atkal klusums, klausuli neviens neceļ! Laikam būs jāraksta iesniegumu V. policijai.

K kuul 20.08.2014

Paldies, mag, par ziņu. Mēs vēl joprojām neesam saņēmuši ne preci no birotex.lv, ne arī naudu atpakaļ. Turklāt vēl tikām aplaimoti ar "skaistiem" komentāriem no šiem darboņiem par mūsu uzņēmumu "Vidzemes logi" :)
Noteikti rakstiet iesniegumu policijā. Mēs jau to izdarījām.
Ar laba vēlējumiem,
Inga, SIA "Vidzemes logi"