Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 5 stundām 47 minūtēm)
signe.lv
(Pirms 11 stundām 1 minūtes)
Elvijs Pilsnenieks
(Pirms 11 stundām 24 minūtēm)
Sanita Berzina
(Pirms 12 stundām 7 minūtēm)
Māris Ķezberis
(Pirms 12 stundām 10 minūtēm)
Rīgas 1.ģimnāzija
(Pirms 12 stundām 12 minūtēm)
LMT
(Pirms 12 stundām 18 minūtēm)
Vivus.lv
(Pirms 12 stundām 38 minūtēm)
SIA "Maredu"
(Pirms 12 stundām 38 minūtēm)
Coretti gelish pedikur
(Pirms 12 stundām 47 minūtēm)
Zobu balināšana

Publicēja: Jānis nosūtīt e-pastu Sep 10, 2010
Dāvanu kartes
Informācija par kompāniju:
Biļešu Serviss
Šis ir patiesībā stāsts par dāvanu kartēm, šoreiz konkrētās SIA kontekstā.

Jā, es saprotu, ka gads ir pietiekoši ilgs laiks, lai "realizētu" dāvanu karti utt. (kā pa telefonu laipni paskaidroja Biļešu servisa meitene). Tajā pat laikā, manuprāt, nedēļas nokavējums pēc derīguma termiņa beigām arī nav tik ilgs laiks, lai nepanāktu soli pretim klientam. Nauda, kas Biļešu servisam pirms gada tika samaksāta, savu derīguma termiņu nav zaudējusi, vai ne?

Vienvārdusakot - pilsoņi, nepērciet & nedāviniet dāvanu kartes!!! Bezjēdzīgs čakars un riski, vismaz konkrēti Biļešu Servisa gadījumā.

Lasīt komentārus Atpūta / Izklaide

Komentāri

nu kur veel taalaak - arii peec 5 gadiem ieradiisies ar savu neizmantoto daavanu karti un saaksi 'kacaat pravas'?
sis portaals ir pilns ar dumjiem, ne visai inteligentiem cilvekiem, kuri regulaari kaut ko nav sapratusi, kaut ko ir aizmirsusi, nav speejusi situaaciju atrisinaat uz vietas utt. un tad nu savu nepamatoto (!) neapmierinaatiibu izgaaz internetaa.
sarii is gadiijums ir taads - man nav taisniiba, bet vienalga pasuudzeesos, lai firmai iegrieztu..gads tiesaam ir vairaak nekaa pietiekami, lai izmantotu davanu karti un buutiibaa tu 'bilesu sevisam' prasiiji iegraamatot preci, kurai ir izbeidzies lietosanas temins...
Komentēja: Sep 10, 2010 Eseseseseseseseses nosūtīt e-pastu

Tiešām - pats bremze un tagad citiem iesaka ! Par kādiem riskiem iet runa ? Tu vēl tiešām būtu atnācis pēc pieciem gadiem !
Skatos, kā pilnmēnes, tā ne sevišķi apdāvinātie sāk izpausties.
Komentēja: Sep 10, 2010 Inokentijs nosūtīt e-pastu

Es ar nesaprotu kāpēc piens 2 dienas pēc termiņa beigām ir saskābis!!! Vai tiešām piena kombināts nevar nākt man pretī un samainīt pret svaigu, Nauda, kas Piena kombinātam pirms nedēļas tika samaksāta, savu derīguma termiņu nav zaudējusi, vai ne?! kur es varu pasūdzēties par piena kombinātu visur mani laipni atšuj!?

Vienvārdusakot - pilsoņi, nepērciet & nedāviniet pienu, tas var saskābt!!! Bezjēdzīgs čakars un riski, vismaz konkrēti Piena kombināta gadījumā.
Komentēja: Sep 16, 2010 Meža Dīvainīte nosūtīt e-pastu

Wow! Skatos, tiešām mēness fāzes iedarbojušās te uz dažiem dīvainīšiem. Salīdzinājums ar pienu ir spilgta aprobežotības izpausme - tam mistiskajam piena kombinātam būtu samaksāta nauda par konkrētu saražotu preci. Dāvanu kartes gadījumā kartes pārdevējs NEKO, uzsveru - NEKO neviens nav pārdevis - ja nu vienīgi papīrīti, uz kura rakstīs "dāvanu karte". Nekādu izdevumu, nekādas preces, tikai naudas ienākumi no dāvanu kartes pircēja.

Pērkot dāvanu karti, cilvēks samaina skaidru, likvīdu jebkur pretī ņemtu naudu pret papīreli ar ierobežotu derīguma termiņu un kuru izspējams izmantot vienā konkrētā kantorī. Tie arī riski - vai tiešām to tik grūti saprast. Nu tak pakustiniet savas smadzeņu atliekas, meža dīvainīši, "dumjie, ne visai inteligentie cilveki, kuri regulaari kaut ko nav sapratusi"...

Ja tiešām nespējat izdomāt, ko uzdāvināt, dāviniet naudu! Tas arī viss.
Komentēja: Sep 16, 2010 Jānis nosūtīt e-pastu

Ha! Ļoti interesanti. Es ar Biļešu servisu pašlaik kašķējos par identisku situāciju.

Un visiem tiem, kas te piesauc pilnmēnesi, vai kā citādi uzskata šādu pretenziju par dumju, gribu pateikt, ka ir būtiska atšķirība starp preci/pakalpojumu un dāvanu karti!
Dāvanu karte nav nedz prece, nedz pakalpojums, tā ir parādzīme, ko izsniedzis tirgotājs par to, ka ir gatavs sniegt pakalpojumu tās uzrādītājam! Es ar šo parādzīmi nevaru aiziet nedz uz veikalu nopirkt pienu, nedz arī uz teātri, nedz kur citur - es to varu tikai un vienīgi apmainīt pret biļeti uz KONKRĒTU pakalpojumu/preci. Un te arī ir tā lielākā atšķirība! Parādzīmēm, kā arī naudai nav derīguma termiņa.

Līdz šim arī agrāk es dažādu iemeslu dēļ biju nonācis situācijās, kad dāvanu kartei derīguma termiņš bija izbeidzies, taču visās vietās man ir nākuši pretī un apmainījuši pret citu. Iespējams tas tādēļ, ka pārējās vietās klients tiek tomēr uzskatīts par kaut ko vairāk, kā tikai par slaucamu govi. :)

Skaidrs ir tas, ka dāvanu kartes šādiem uzņēmumiem ir baigā zelta ādere, jo uz šo pakalpojumu neizmantošanu viņi ļoti labi nopelna, taču tas ir iespējams tikai tādēļ, ka pašreizējā likumdošanā ir ļoti lieli robi attiecībā uz šiem regulējumiem. Un, diemžēl, Biļešu Serviss gadījumā viņi vadās tikai un vienīgi pēc šīm savām interpretācijām, jo uzņēmuma ētika un klientu apmierinātība viņiem ir absolūti sveši jēdzieni!
Komentēja: Oct 28, 2011 Artis nosūtīt e-pastu

Man ir drusku citāda pieredze ar Biļešu Servisu.

Reiz sanāca tā, ka biļete uz visai lielu ārzemju zvaigžņu koncertu tika laicīgi iegādāta elektroniski. Taču, tā kā dzīvoju 250 km no Rīgas, kārtējo reizi gadījās tā, ka nedz biļeti izņemt, nedz apmeklēt koncertu laiks nesanāca.

Uzņēmuma noteikumi itkā neļauj nodot biļeti citai personai, taču manā gadījumā tika izdarīts izņēmums. Vairākas dienas sarakstījos, sazvanījos ar servisu, un visā šai procesā, kādai nabaga meitenei no uzņēmuma pacietīgi noņemoties ar manām problēmām, biļete tika pārformēta uz cita cilvēka vārdu un bojā tomēr neaizgāja.
Netiku pat izvirzījis nekādas pretenzijas vai cēlis traci, biju gatavs samierināties ar faktu, ka nauda izmesta vējā - tāpat vien aizrakstīju, lai apjautātos, vai nav iespējams ko darīt apstākļu labošanai, lai gan pirkuma līgumā skaidri norādīts pretējais...

Man tas gadījums uz mūžu palicis atmiņā kā atsaucības pret klientiem un laba servisa paraugs - žēl, ka darbinieces vārds izplēnējis no atmiņas...

Tā ka, man šķiet - ja ir iespējams iziet ārpus striktiem, abu pušu parakstītiem noteikumiem, tie cilvēki tomēr ir pietiekoši saprotoši un laipni, lai to darītu.
Par ko viņiem arī liels paldies.
Komentēja: Jul 23, 2012
Oskars Arbidāns

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu