- Kodes

Iepirkos Rimi Zoom 13.03.2015.
Mūsu ģimenē ir iecienītas gan lēcas gan kvinoja,gan citi graudaugi.nopirku SABOROT ,,Epeautre,,
Tulkojumā,,SPELTAS kvieši,,500g.atverot iepakojumu ieraudzīju pilnu ar pārtikas kodēm un tās kāpuriem.īsti pārsteigta nebiju,jo tā man nav pirmā reize.iepriekš bija kāpuri arī kvinoja paciņā.realizācijas termiņš 04.12.2015.
Pircēji,Izvēloties šos izstrādājumus esiet modri ka atverot iepakojumu neaizlido kāda KODE!

E Emīlija Vilciņa 15.03.2015

E Edgars 123456 23.06.2015

Šī normāla tēma.
Biju maximā nopircis šķeltos zirnīšus, pēc laika pamanīju kodes (precīzāk sviļņus) lidināmies pa māju, sāku šķirot putraimus, un izrādījās ka maisā ar zirņiem bija ne tikai zirņi, bet arī kāpuri, dzīvi.
Putraimus vajag kādu laiku uzglabāt saldētavā, ja ir vieta, tas neļauj kāpuru oliņām attīstīties. Jo viņas ir pilnīgi visās putrās.

Harold 16.11.2015

Bā, fuj.