Bildes

Jelgavas poliklīnika - Slikts servis

Slikts servis Man vaidzeja iznemt suves 219 kabinetā. Ķirurģe teica ka ja visas iznemtas aizeju majas un draudzene saka tev vel tur suves. Kirurge atribizņema baigi neskatoties vai nau vel suves divas iznema un teica ka viss

Cata - Cata AO/ Rupjš šoferis

Cata AO/ Rupjš šoferis Cēsu AO-Priekuļi 21.02.2024 Plkst. 18:30. Autobusa šoferis neapmierināts, rupjš, nepieklājīgs pret klientiem. Vadītājs lisijs. Autobusa valsts numurzīme KM-5339

Rīgas Satiksme Ecolines - Ecolines/ Nekaunīga sēdēšana, auto salonā

Ecolines/ Nekaunīga sēdēšana, auto salonā Jauniete vecums 15-17 gadiem (SLIKTI IETEKMĒ SKATU NO SĀNU SKATIENA ) nepieklājīgi sēž uz auto sēdvietas un kājas uz salona paneļa Diezko cūciski no šīs jaunietes kaut autobusā ir veco gadu cilvēki un jauna meitene uz 9 gadu vecuma skata.

Bolt Food - Aizdomīgi mati ediena!

Aizdomīgi mati ediena! Pasutiju caur bolt food edienu sanemu edienu ar matiem, bolt food nevēlas to atrisināt, man nācās edienu izmest miskaste.vairs nepasutisu esmu vīlusies!

Wayupmont SIA - Wayupmont/ Krāpšana, nodokļi nemaksāšana, verdzība

Wayupmont/ Krāpšana, nodokļi nemaksāšana, verdzība Draugi Mīļie neiesaku šo kantori, darbs ārzemēs metāla konstrukcijas būvnieks, Nosūta nav zināms vai komandējumā vai darba braucienā līgumā nekas nav iekļauts alga 8 Euro pirms nodokļiem ārzemēs , algas lapiņas nav ja ir tad pirmklasnieks gatavojis, apiet likumus un verdzība un valsts darba inspekcija kur skatās kur šādi biznesmeņi rodas.

A Andris198998 10.02.2024

Rimi CHM Vivo (jelgava) - Ļoti rupja apkalpošana + bojāta produkcija

Atnācu mājas pēc veikala, sagriezu papriku - viss pārklāts ar pelējumu. Sazinājos ar Rimi, izskaidrot situāciju un vienīgais ko es dzirdēju: “nu un?”, “tā nav mana problēma, bet jūsu”, “ja JUMS vajag, varat nākt” Vai tiešām viņiem ir atļauts tā runāt?

F Fos4 06.02.2024
Komentāri 2

Myfragrance.lv - Myfragrance.lv Slikts serviss, klientu maldināšana

Myfragrance.lv Slikts serviss, klientu maldināšana Nav orģinālas smaržas!Neiesaku!

L Lig.lvd 29.01.2024
Komentāri 0

Krāslavas centrs SIA - Firsa Sadovņikova 31 pelējums / Mold in rental apartments

Firsa Sadovņikova 31 pelējums / Mold in rental apartments Pelējums jaunos īres dzīvokļos. Ievācoties dzīvoklī bija daudz problēmas, durvju slēdzenes atslēgas nestrādāja, dušā karstajam ūdenim nebija spiediens, pēc divām nedēļām uz sienām parādījās pelējums. No ievākšanās nav pagājis pat mēnesis, taču pelē sienas un griesti. Tika informēts mājas pārvaldnieks, bet nedēļas laikā nav bijis neviens situācijas risinājums. Cilvēki dzīvo veselībai bīstamos apstākļos.

B Beāte 26.01.2024

Vilkme SIA - Slikts serviss, bezatbildīgi nekompetenti darbinieki

Slikts serviss, bezatbildīgi nekompetenti darbinieki Pirms pāris dienām ciemā Mucenieki notika avārija kanalizācijā - plīsis centrālais kanalizācijas cauruļvads. Iedzīvotāji saņēma ziņu e-pastā, ka iespējami ūdens padeves traucējumi uz neparedzamu. Netika precizēts kādā laika posmā, vienkārši, ka kaut kad var nebūt ūdens un ka neviens nezin uz cik ilgu laiku. Pagaidām ūdens atslēgts netika. Sazinoties ar namu pārvaldnieku telefoniski, tika ziņots, ka avārija ir ļoti nopietna un pašlaik tiek strādāts ar līguma noslēgšanu ar kompāniju, kura veik...

V Violeta8989 24.01.2024

Rimi, Bauska, Pionieru iela - Rimi, Bauska/ tārpi

Rimi, Bauska/ tārpi Rimi nopirku kāpostu, kur pā redzams ir daudz tārpi! Nav runa par to cik maksā utt bet par to kā iespējams ko šādu pārdot pārtikas veikalā. Tas nav normāli

A Amaaandaaa 17.01.2024
Komentāri 1

Veikalā"Elvi"Ventspilī tiek pārdots"Saldumu izlase Skrīverus Zābaciņš" - Pirceja maldināšana

Pirceja maldināšana Nopirku šo saldumu izlase,kāds bija cenu zīme "Elvi" veikalā,bet patiesibā izrādījas,ka tikai puse ir saldumi,bet cita puse ir dzeriens-200 ml.sulas no firmas "Cido" Uzskatu,ka tā ir tieši pirceja maldināšana,es ne gribeju pirkt sulu un saldumi,es gribeju nopirkt tikai saldumi,kā cenu zīme norāda!

O OLGAHAR 16.01.2024

Roadway Luck, Sia - Roadway Luck Sia / Nekvalitatīvas briketes

Roadway Luck Sia / Nekvalitatīvas briketes Kraujot briketes, drēbes palika baltas kā ar miltiem, un briketes ātri sadeg, nedodot siltumu, kādu dod bērza Malka.

I Inese L. 12.01.2024

Ventspils Reiss - Ventspils Reiss Kavēšanās

Ventspils Reiss Kavēšanās Labdien es biju pieturā 14:25 un mikriņš atbrauca tikai14:57. Vai tas ir pieņemams? Attēlā redzams, ka mikriņa šoferis sēž telefonā un otrs guļ. Mikriņam ir jābūt klāt 5-10min NEVIS 30 minūtes. Mikriņš uzlādējās, un brauca pie malas atpūsties. Paldies tam trešajam šoferim, kas pēc ilgas gaidīšanas piebrauca klāt. Pa tām 30min es jau sen būtu pāri tiltam, otrā pilsētas galā. Šī nav pirmā reize kad šādi notiek. Viss ir saprotams kad šoferu nav, bet vai tiešām 30min ir jāgaida? It īpaši ziemā. Šoferi ir arī ļoti neapmierināti un nepieklājīgi!

E Emililati 08.01.2024

Dobeles Dzirnavnieks - Dobeles Dzirnavnieks / Tārps miltos

Dobeles Dzirnavnieks / Tārps miltos Pirmo reizi sijāju miltus, un pirmā reize ar pārsteigumu, sakumā domāju kāds grauds, bet pačekojot tuvāk izrādās tārps. Labi ka griķus neēdu, bet rīsiem turpmāk pāriešu pāri. Dobelniekiem ir vieni no dāgākajiem produktiem, bet jāraksta kā man viens fb komentāra rakstīja, tā cena tāda jo proteīns klāt. Pat pārgāja velme pīrāgu mīklu turpināt taisīt. Tā laikam tāda z-svētku dāvana no viņiem. Priecīgus svētkus visiem!

Ortotēka - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl, veikals neattaisnoja uzticību. Veicu pasūtījumu ar saņemšanas iespēju salonā Pērnavas ielā 6, Rīgā. Tā kā laiks pirms Ziemassvētku brīvdienām, tad konkrēti precizēju, kuri saloni būs atvērti 2023.g. 23.decembrī. Salonā Pērnavas ielā tika norādīts, ka tas tajā dienā strādā no plkst.10:00 līdz plkst.16:00. Mans vīrs speciāli devās pēc pasūtījuma un jau plkst. 10:02 bija klāt. Veikals slēgts, veikalā neviena nav. Zvanīju uz viņu informatīvo tālruni, sieviete atbildēja, ka pārdevēja Alla...

N Njuwa Kos 23.12.2023
Komentāri 3

Rīgas namu pārvaldnieks - Rīgas namu pārvaldnieks/ Трещины в потолке

Rīgas namu pārvaldnieks/ Трещины в потолке Я, хозяйка квартиры по ул. Парадес, обращаюсь с проблемой. Из за того, что крыша дома в критическом состоянии, из-за погодных условий, мой потолок превращаеться в ужас, на нем появляються трещины, капли, потолок вздуваеться, это видно на фотографиях. Мне и моему ребенку страшно, что в один прекрасный день, это все рухнет и мы останемся на улице. Делала заявку, ждала по две недели, ко мне приходили разные бригады, расмахивали плечами, сочувствовали, но ничего делать не могли, говорили, что это...

J Juljchayo97 18.12.2023

Laura Rozentāle - Laura Rozentāle Krāpniece

Laura Rozentāle Krāpniece LAURA ROZENTĀLE - KRĀPNIECE❗️❗️❗️❗️ Pilsēta: Rīga, Mežciems! Situācija sekojoša: andelemandele lietotnē iegādājos “ūdeļādas” kažoku, kurš esot šūts uz specpasūtījumu, “lieliskā stāvoklī”, ar nosacījumu, ja būs tomēr par lielu, tad atgriezīšu preci. Tad nu atnāca tas sauktais kažoks: netīrs, ar vairākiem plēsumiem, parasts truša transformera tipa (bez apakšējās daļas) “kažoks”! Sākotnēji atrunājās, ka pārskaitīs naudu atpakaļ rīt, kas protams nenotika! Tagad ir visu izdzēsusi, pat FB profilu padarījusi neredzamu. Ir pagājušas jau gandrīz divas nedēļas! Meitenes, neuzķeraties uz viņas!

S Saulīte544 14.12.2023
Komentāri 2

Mcdonald's - Mcdonald's - Slikts serviss Saharova ielā

Mcdonald's - Slikts serviss Saharova ielā Saharova ielā, līdzņemšanai divi lielie komplekti.Žēl ka nepārbaudīju uz vietas 09.12.2023.

Mcdonald's - Slikts serviss.

Slikts serviss. Saharova ielā. 09.12.23. pl..17, Līdzņemšanai. Žēl, ka uz vietas nepābaudīju. Lielie komplekti, abos vienādi.

Mcdonald's - Slikts serviss.

Slikts serviss. Saharova ielā. Līdzņemšanai. Divi komplekti. Abos pažēloti kartupeļi. (09.12.23.)