Biedrība Latvijas samariešu apvienība - atteiksme

Gribu pasudzēties par šo apvienību, jo esmu saskaries ar rupju attieksmi un neprofesionalitāti.
04.02.2013 gadā esmu iegriezies šīnī kantori, jo man beigusies mediciniskā uzziņa. Man iedeva aizpildīt anketi, es aizpildīju un gāju pie dakteriem. Ieiejot kabinetā, es atdevu anketi dakterei, kura, paaugstināta toņi, teica, ka es uzliku nepareizu datumu. Es palūdzu pildspalvu, lai varētu izlabot datumu, uz ko es, atkal paāugsināta toņi, saņēmu atbildi, ka man jābūt savai. Pec tam , skatoties manu aizpildītu anketi, daktere sākusi uz manim bļaut , par to ka es uz anketas jautājumu - Cik bieži Jūs lietojat alkoholu? - atbildēju, ka nelietoju alkoholu vispār. Vīnā teica, ka tas nevar būt. Labi, to es vēl pacietu. Talāk - trākak. Es gāju pie "psihologa" un ācu daktere (nezināmu iemeslu deļ) gāja man pakaļ. Pirmais jautājums ko man uzdeva psiholoģe, ir bijis jautājums vai esmu normāls? Pec tam viņa teica, ka esmu parāk nervozs un man ir jāarstējas pie psihoterapeita. No ka viņa ir izdarijusi tādus secinājumus, viņa nepaskaidroja. Es atbildēju ka pats mācos psiholoģijas fakultātē, uz ko viņa arī kliedzot teica, ka tadi ka es pērk diplomus un tāpēc Valstī nav normālu specialistu. Izklausot to visu no abām "dakteriem" es tomēr saņēmu savu uzziņu. Un tagad man ir jautājums - Vai viņi ir devuši kaut kādu citu Hipokrāta zvērestu? Vai es, lielas kompānija priekšnieks, kurš maksā nodokļus, esmu pelnijis tādu atteiksmi pret sevim? Un kad šie "monstri baltajos halatos" ,beigs aizņēmt vietas un atbrīvos tos normāliem speciālistiem?