www.sudzibas.lv BETA Nepareiza attieksme pret pircējiem

BETA Vecmīlgrāvīs - Nepareiza attieksme pret pircējiem

Pa cik es dzivoju blakus veikalam ''Beta", regulari taja ieperkos.Lidz sim pretenziju nebija.Sodien, 15.02.2011. velejos iegadaties 17 pacinas cigaresu, turpretim kasiere atbildeja, ka ir iespeja iegadaties tikait 10 pacinas.Griezos pie veikala vaditajas, un tika sniegta atbilde, ka sakara ar PVN mainu varetu but, ka cigaresu nav.Bet ta nav vieniga reize...Biezi (praktiski vienmer) veikala nevaru iegadaties atjaunosanas karti ''Zelta Zivtina".Nevar but, ka veikalam nav preces (es ka tirdzniecibas darbiniece esmu parliecinata, ka pardevejai-kasierei ir slinkums pacelt savu p...pusi).Pec si gadijuma vairak neiepirksos veikala "Beta".

P.S. Ja veiklu neinterese pelna, tad iepirsos veikala, kam ta ir svariga!

Z Zinaida 15.02.2011

Razve u vas kontrabandnih sigaret net, esli pokupaete etu gadostj v magazine?

V Vecmilgravis Osis. 04.05.2016

Par veikalu esmu arī sliktā omā, bet kam tev 17 cigarešu paciņas, vai tev nepietiek bloks? Un vai nevari nopirkt 1 bloku. un pēctam atsevišķi velreiz 7 ? Kur problēma?