Bestwork - Обман

Visiem kas meklē darbu ārzemēs, neiesaku braukt caur ağentūrām, kuras ņem naudu par saviem pakalpojumiem!! Mēs jauniešu pāris, studenti gribējām aizbraukt pastrādāt uz vasaru uz Nīderlandi. Atradām ağentūru Kiteschool Best Work, sasolīja mums ļoti daudz, bet beigu beigās tikām apkrāpti. Neprot organizēt savu darbu, nekorekti sola izbraukšanu un pēc tam aizmirst piezvanīt pateikt, ka pārceļ datumu. Mēs bijām samaksājuši katrs pa 170 eiro uz rokām iedeva kvīti un kontraktu. Kad pateicām, ka atsakāmies no viņu pakalpojumiem sāka atrunāt un solīt atkal neiespējamo!!! Tomēr sarunājām ka uzrakstīsim atteikuma vēstuli, viņi to nesaņēma pēc tam teica ka saņēma, solīja izsūtīt naudu, bet jau 3 mēneši pagājuši tā arī neko nesaņēmām.. Protams bijām šokā un priekš mums studentiem 340 eiro ir daudz. Nesaprotu kā šiem kropļiem nav kauns atņemt naudu no tādiem kā mēs! Zvanīt rakstīt ir bezjēdzīgi! Mēs tikām Holandē pastrādāt caur citu 100 reiz labāku firmu West Flex, kuri neņem naudu par pakalpojumiem un tiešam izpalīdzēja mums. Ja mēs būtu gudrāki un zinātu brauktu uzreiz caur citu ağentūru , bet domājām ja ņem naudu tad būs drošāk, neapmānīs. NĒ!!! Cilvēki, ja ir vēl tādi kurus šī firma apmānija vai ir ko dzirdējuši mēs kopā varam salasīties un izdarīt kaut ko. Iet ar kameru pie viņiem vai saukt Bez tabu!!! Jo es redzēju cik daudz kontraktu pie viņiem bija, tātad neesam vienīgie. Kopā mēs varēsim aizvert viņus un lai atgriež naudu visiem!!!

M Macc 12.10.2016

Vislielāku žurku kantori par WestFlex nekad dzīvē nebiju redzējis. Pretīgi turki sēž čībās un pīpe birojā.pfu... Pretīgākus darbu ko viņi piedāvā vēl nebiju pieredzējis.
Pats atradu aģentūru kas piedāvā dzīvokli pie jūras un personīgo auto, un ļoti sakarīgus darbus sākot no 9€/h.

Tā kā vari neizpušķot - muļķi arī iekrīt, ja nemāk runāt.

и Илья144 14.10.2016

Kas tas par ta laba aģentura? Paldies!

T [email protected] 16.10.2016

Neko sliktu pateikt nevaru par West Flex, mums bij laba pieredze ar šo ağentūru. Dzīvojām pie Jūras, arī mašīnas deva tiem kuriem ir tiesības. Tikām labā darbā un maksāj 9,34. Pastrādājām un laimīgi atgriezamies Latvijā. Par "žurkām" ka tu stāsti, tādu ir daudz visur. Tāpēc ja tev nepaveicās nevajag kliegt ka tur ir tik slikti. Jo citiem tur veicas pat ļoti labi. Paziņas braukā katru sezonu strādāt. Citam iedeva komandējumus pa citām valstīm braukāt stundas daudz un naudas daudz. Tāpēc ir tā, ja paveicas tad forši, ja nē ta nē..

G Galina Grigorjeva 28.11.2016

Mēs rakstījām uz NVA sūdzību bezjēdzīgi.. Sanāk ka mēs paši esam vainīgi ka negribējām izmantot pakalpojumus par kuriem samaksājām mums taču CV un motivācijas vēstuli sagatavoja, vai tas maksā 170 €??? Nenormāli.. Neviens naudu vairs mums neatgriezīs. NVA raksta, ka mēs joprojām "bezmaksas" varam izmantot tās darba iekārtošanas ağentūras pakalpojumus!!! Kam man tagad vajag tie pakalpojumi??? Es taču visu sīki paskaidroju, ka kiteschool čakarē un apmāna, ka solīja izbraukt tad, bet pat nepaziņoja ka brauciens atcelts, ka es varu gribēt braukt caur tādu ağentūru. Tāpēc arī sūdzējos! Nevajag tā nauda man es nabaga nepalikšu. Lai tās žurkas dzīvo uz to naudu! Viņiem taču arī ir sava privātā dzīve, bērni, vecāki. Kad reiz viss atgriezīsies!! Palasot citus komentārus no cilvēkiem, esmu priecīga, ka tiešām neaizbraucu caur viņiem!!! Pazaudēju to naudu, bet ja būtu aizbraukusi, varbūt pazaudētu daudz vairāk..

Q Quaatro33 01.01.2017

Lūk kā ir tavā izslavētajā Westflexā !

T [email protected] 09.03.2017

Naudu atgrieza

Anonims 09.03.2017

Нормальная кантора... я стриптизёром хотел ехать в ГЕЙ клуб Амстердам... устроили всё нормально. Спасибо...Работаю и все части мои работают...