Bērnudārzs "Rotaļu nams" - Šausmīgs bērnudārzs

Tuvojas laiks,kad vecāki domā kurā bērnudārzā sūtīt savus lolojumus!Gribu dalīties ar savu briesmīgo pieredzi ar bērnudārzu "Rotaļu nams"-Manam bērniņam palika palika 2 gadi un sāku domāt,ka jāatsāk strādāt,skatījos bērnudārzus,sazvanījos ar vairākiem,bet šajā bērnudārzā nebija rindas un arī nebija tālu no mājām,tādēļ nolēmu par labu šim bērnudārzam.Bija pirmā diena ,kad vajadzēja jau uzsākt gaitas dārziņā,no sākuma biju nolēmusi,ka iesim uz pusi dienas,lai redzētu,kā bērniņš iejūtas un vai viss kārtībā...Un tas jau sākās pirmajā dienā!Aizgāju pie vadītājas,nokārtoju dokumentu lietas,itkā viss kārtībā.No 9:00 -12:00 bija nodarbības,kurās es arī atrados klāt,lai pavērotu savu lolojumu,varēja jau just,ka mana klātbūtne audzinātāju satrauc un viņa ar sarkaniem vaigiem staigāja un īsti nezināja ko iesākt un caur durvju stikla loga ķiķināja ar lielākās grupiņas audzinātāju,rādot baltas acis(ļoti profesionāli!!!).Ap 11tiem atnāca vadītāja un izvablījot acis prasīja,ko es šeit darot?!Uz ko atbildēju,ka gribu redzēt kā mans bērns iejūtas šeit!Viņa sāka stāstīt par sanitāro dienestu,kurš jebkurā mirklī var uzrasties un par mani viņiem būs jāmaksā sods!(INTERESANTI,KAD NOTIEK VECĀKIEM PASĀKUMI,TAD VISI NES SANITĀRĀS GRĀMATIŅAS!!!)Un cerams, ka bērnam klāt nesēdēšot visu laiku!(JEBKURĀ NORMĀLĀ DĀRZIŅĀ PIRMĀS 2-5 DIENAS,BEZ NEKĀDIEM IEBILDUMIEM ATĻAUJ VECĀKIEM BŪT KLĀT SAVAI ATVASEI!!!) Mana sirds bija nemierīga,bet aizgājām kopā vēl vienu dieniņu,tad mans lolojums pats,bez manas klātbūtnes,sāka apmeklēt bērnudārzu,nebija nekādi lieli sarežģījumi,vienīgi mans bērniņš nebija radis gulēt diendusu,kura rezultātā viņš raudāja,kad gāja gulēt un kad aizmiga,tad jau laiks bija celties augšā!Bet VISDRAUSMĪGĀKAIS bija tas,ka kādu dienu atnākot mājās viņš man un sev lika rociņu priekšā mutei un teica-AIZVER MUTI!!!MUTI CIET!!!Mans mērs bija pilns un no šā mirkļa mans bērns vairs ŠO bērnudārzu neapmeklē!!!Sakarā ar to,ka bērniņš šo iestādi apmeklēja apmēram 3 ned.,vēlējos atpakaļ arī kādu naudiņu(iemaksu par nākošo mēnesi un materiāliem),uz ko man vadītāja atbildēja,ka aprēķināšot,kad atkal viņai zvanīju,tad bija atbilde-aprēķināšot....un tā vēl līdz šai dienai viņa aprēķina(jau aptuveni gadu)!!!
Mēs jau ejam citā dārziņā,par kuru varu teikt tikai to labāko!Gan par audzinātājām,gan auklītēm,gan par vadību!Viss tiek veiksts profesionāli un bērnu interesēs!!!
Tāpēc,mīļie vecāki,100 reizes padomājiet,kurā dārziņā savu atvasi laižat!!!

J

A Auseklis 24.07.2014

un vesalu gadu bija jāgaida lai šo uzrakstītu ?