Bērnu Slimnīca Novietne Torņakalnā - Traumu nodaļa

Labdien!Vēlos izteikt savu viedokli par Mūsu bērnu medicīnu un tās kvalitāti!Mūsu Jaunkundzei tikko apritēja gada jubileja, taču šo priecīgo faktu nedaudz apēnoja viens negadījums viņa salauza roku pie apakšdelna locītavas, neveiksmīgi nokrita, protams vaina vairāk vai mazāk gulstas uz mums, vecākiem.Tākā patstāvīgi esam ar savu transportu, tad negadījuma dienā neizvelējāmies saukt ātro palīdzību, bet paši nogādājām mūsu cietušo Jaunkundzi uz bērnu slimnīcu Vienības gatvē, tur mums uzlika gipsi (mums pašiem ar mammu nekad tāda lieta līdz šim nav bijusi, tāpēc mēs nezinam kā jābūt) un palaida mājās, iedeva lapu ģimenes ārstam un teica ka tālāko visu izdarīšot ģimenes ārsts, uz jautājumu (mūsu) vai vajag kā speciāli izturēties, vai iesiet dakterīši atsmēja, ka tas taču nebūšot iespējams, galvenais esot nesamērcēt un nesalauzt.Mums Jaunkundze ir diezgan aktīva, taču nolikto laiku nostaigājām godam, vēl nedaudz ar pa virsu, tad jau sākās pirmās ačgārnības: izrādījās, ka ģimenes ārsts tikai dod norīkojumus atkal, lai mēs atgrieztos un bērnu slimnīcā mums to ģipsi noņemtu, un nosūtījumu uz rentgenu...daktere kura noņēma ģipsi neko konkrētu nepateica, kaut arī pēc rentgena (atkārtotā) bija redzams, ka nav kauli taisni saauguši un arī slēdzienu nekādu neizrakstīja, atdeva atpakaļ to pašu lapu, ko uzliekot ģipsiMēs nolēmām meklēt kādu konsultāciju pie augstākstāvošiem speciālistiem, jo vnk kamēr nav par vēlu, kamēr ko var labot, taču, protams, vienīgā vieta ir tā pati bērnu slimnīca, un ar nosūtījumu jāgaida vismaz 2 mēn, bet ja vēlies pa naudu (vienkārši bijām gatavi darīt visu, lai vismaz kādz paskaidrotu, kādas būtu sekas ja ko darītu vai nedarītu lietas labā, lai vismaz maksimāli labotu situāciju) tad nepilns mēnesiskonkrēti - vakar 12.okt tika nolikts laiks uz 16.00 un pa telefonu mums paskaidroja ka pakalpojums maksās 40 Ls, mēs vēl pārjautājām, vai nekļūdās, jo pie citiem ārstiem tas aptuveni maksāja 25 Ls, kas jau tāpat ir nesamērīgi dārgi par aptuveni 20 min konsultāciju (un ārsti vēl sūdzas, ka sūdīgi pelnot)sakarā ar to ka es šajā laikā strādāju, tad mana Kundze viena pati devās kopā ar Jaunkundzi uz bērnu slimnīcu (viņa arī mums ir strādājošs cilvēks, kurai vnk ir labāk salāgojams darba laiks) Slimnīcā viņa ieradās gandrīz laikā (pēc viņas laikrāža varbūt kādas 2 min nokavēja, aptuveni 16.02), taču konkrētais dakteris atteicās pieņemt, jo pēc viņa pulskteņa esot nokavētas piecas minūtes......tad paceļās jautājums: vai mēs slimības izvēlamies pēc ārstu pulksteņa?? ..un pat ja esam gatavi maksāt vēl papildus jau tā nomaksātajiem nodokļiem (jo abi esam nodokļus maksājošas persona, katra nu jau vismaz desmit gadus, un nebūt ne mazās summas priekš mums), tas nozīmē konkrēta situācijā pat nomaksājam dubultā nodokļus+.....un ja man tagad kāds teiks ka slimnīcām nav jāgriež nost...(lai man piedod slimie, kam tiešām ir nepieciešama vēl vairāk palīdzība, bet es viņiem nenovēlu šādus dakterus)

U

R Raivis 13.10.2009

Bardaks tur ir, visiem viss ir vienalga un atbildiibas sajuutas nekaadas.Ja kauls ir nepareizi sadzijis, tad taa ir to cilveeku vaina, kas lika gipsi, jo gipsis nav pareizi uzlikts, kaa arii kaameer kauls saaug bija jaaveic paarbaudes-vai tur tieshaam viss kaartiibaa-bet cik saprotu, taas netika veiktas.
Iesaku tev braukt uz Lielbritaaniju palikt pie kaadiem draugiem un tur turpinaat sava beerna aarsteeshanu-tur vismaz nav taads bardaks.

D D 13.10.2009

man arī kaitina bērnu slimnīca-gājām par maksu uz sonogrāfiju, jo arī 2 mēnešus rindā jāgaida, ja grib bez maksas. Dabūjām pusstundu rindā dirnēt, jo iekavējusies rinda! Ar zīdaini man tagad jāsēž caurvējā koridorā, kad ir vīrusu un infekciju laiks!!! sviests!

H Hm 13.10.2009

Mums ar bērnu gan bija vislabākā pieredze diezgan smagas traumas ārstēšanā.Problēmas rodas pieaugušo starpā-kad satiekas divi, vismaz, jau iepriekš negatīvi noskaņoti cilvēki.Diemžēl tā ir izteikta Latvijas medicīnas īpatnība, citās sfērās piemēram, auto apskatē ir daudz jaukāk .

A Agnese 15.10.2009

Jums jagriezas Veselibas inspekcija Klijanu 7 ar sudzibu.Uzrakstiet visos detalos ar vardiem un uzvardiem+izraksti u.t.t
Tagad ~1000 arstu bez darba, nebus problemu apmainit tadus nezinosu personalu pret citiem .

H Hm 15.10.2009

Kā apmainīt ? Bērnu traumatologi nav sēnes, kas aug pašas, ēē mežā !

P Pukupeka 22.10.2009

Vai esat šo gadījumu pastāstījuši Pacientu Ombudam? www.pacientuombuds.lv

D Dr. 23.10.2009

Tauta! Jūs esat stulba!!! :)