www.sudzibas.lv Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Nearstee , bet nirgajas par berniem!

Bērnu Slimnīca Novietne Torņakalnā - Nearstee , bet nirgajas par berniem!

Atbraucam uz slimnicu Viena iemesla delj... Atstaja noverot( labi piekritu) bet tad kad konstateja kA Nekas nopietns atstaja slimniicaa lai arstetos, Manu deelu samocija 2 .g. Lika sistemu ( kaut Vinjs man dzer uuudeni Dienaa 3 litriem un dod antibiotikas. Berns man bij jau baals un noguris no tas slimnicas + kautkadus virusus sakeram( es uzskatu vareja dot izveli arsteties maajas ( Jo majas paliek majas kur berns jutas labi un drosi ( ari majas mes varejam dzert Daudz udeni un antibiotikas lietot) ceru kA nevienai maminjai vinji vairs neliks pa Velti gulet slimnica)
Pati ari dabuju saslimt Jo noguru tur atrasties ..(es saprastu ja butu kas nopietns- tad es nemaz neapspriestu to)

M Mammosita321 05.01.2014

Jamekle maksas arsts un jaarstejas- nevar uzticet Sevi kur nu bernu

Minesota 05.01.2014

----bet tad kad konstateja kA Nekas nopietns atstaja slimniicaa lai arstetos, ------

Ja nekas nopietns nebija, tad kāpēc atstāji slimnīcā?!??!?!

Pēc tava rakstītā var saprast, ka sūdzību esi rakstījusi pālī!

S smīkņa 05.01.2014

3L/diennaktī 2 gadus vecam bērnam ir par daudz, nav brīnums, ka sīkais tik bāls bija. Bet te jau skaidrs, kārtējā mammīte, kura par visiem visu vislabāk zina.

Y YoYo 05.01.2014

Te tiešām izskatās, ka tas bezsakars ir rakstīts pilnīgā pālī!

Ausainītis 05.01.2014

Cittautiešiem taču Ziemassvētki.

S signjuks 06.01.2014

Tagad jau slimnīcās ilgi netur un tā pat vien ar nē, arī man ir nācies ar mazo būt slimnīcā, bet pēc pāris dienām tikām ārā, jo ārste redzēja, ka mazajam jau ir labāk un ārstēties var turpināt mājās. Piekrītu iepriekš komentētiem, ka īsti kaut kas ar sūdzības rakstītāju nav kārtībā.