Bērnu Slimnīca Novietne Torņakalnā - Attieksme

Vakar Vienības gatvē 45 Bērnu slimnīcas uzņemšanā strādājošā ārste izņēma manai 11 mēnešus vecajai meitiņai piesūkušos ērci, kuru mēs gribējām nodod uz pārbaudi Lineraza ielā 3-Latvijas Infektoloģijas centrā. Ērci izņēma un ielika kapsuliņā, kuras atvērto galu aizlīmēja ar līmlenti, pie kuras pielipa ērce. Dakterīte pateica, lai Infektoloģijas centrā paši tiekot galā kā dabūt ērci nost no līmlentas. Aizbraucot uz Infektoloģijas centru-mūs apkalpoja ĻOTI nelaipna sieviete,kas sarakstīja visus datus par bērnu. Un taja satraukumā es aizmirsu meitiņas personas koda otru pusi. Nu nelietoju tik bieži personas kodu un aizmirsās man cipariņi. Uz ko no šīš NELAIPNĀS sievietes saņēmu pārmetumu,kas es par māti,ka nezinu. Vai viņai ir tadas tiesības tā ar mani runāt? un neko vairāk arī nepaskaidroja, kas bērniņam varētu būt-temperatūras, slikta dūša vai kas tml. Aizgājām un samaksājām nepilnus 11 Ls un nesām ērci nodod izpētei. Pieņema savukārt ļoti jauka medicīnas darbiniece. BET-nezinam vai cilvēki,kas veiks ērces analīzi-spēs noteiikt vai tā ir slima vai nē, jo ērce ir pielipusi un izskatās beigta! Kā drīkst strādat tik pavirši šādās iestādēs? Par ko šie darbiniei-ārsts,kas izņēma ērci un neprasmīgi aizlīmēja kapsulu un nelaipnais darbinieks Infektoloģijas centrā saņem algu???

I