Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Vienotajs talruna numurs

Isuma: sudziba nav par slimnicas darbu, bet gan par vienoto telefona numuru bernu pieteiksanai pie arsta. Re ko var izlasit BKUS majaslapa:

Bērnu slimnīcā ir izveidots vienots zvanu centra numurs, kas vecākiem sniedz iespēju pierakstīt savus bērnus uz konsultācijām vai izmeklējumiem gan Torņakalna, gan Gaiļezera novietnēs, zvanot pa vienu tālruņa numuru 8866 (maksa saskaņā ar zvanītāja operatora tarifiem). Lai uzlabotu klientu apkalpošanas servisu un padarītu pakalpojumu vēl pieejamāku, zvanu centrs strādā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00.

Izklausas labi, it ka ir padarijusi musu dzivi ertaku. Bet realaja dzive ir mazliet savadak. Pirmaja diena zvana ilgums bija ap 2-3 minutem, (precizak pateiks operators rekina) visu to laiku klausijos par to, ka operatori ir aiznemti. Labi, meginasim rit, varbut tiesam visi aiznemti. Rit atkal ap 2-3 minutm un atkal nav atbildes. Varbut gaidu parak maz laika? Sodien gaidiju 10 minutes. Aiznemti. Visi. Uzzvaniju TELE2 uzzinat cik man izmaksas tie neatbildetie zvani. 0.13 centi minute. Tiesam tagad mana dzive kluvusi daudz ertaka ar vienota talruna numura ievesanu, paldies.

Z

L Lelle Bez Matiem 01.07.2014

Var taču nevis gaidīt tās minūtes, bet pārzvanīt pēc stundas vai pusstundas, gan jau ka visi operatori nav aizņemti 12 stundas dienā.
Un mājaslapā ir informācija, ka var pieteikties ne tikai zvanot, bet arī elektroniski uz e-pastu.

M mojito 01.07.2014

Šodien arī zvanīju un gaidīju 15 minūtes! Vai tiešām Bērnu slimnīcas valde nespēj pieņemt darbā vēl kādu operātoru?! Nu protams, ka tad ja zvani uz jebkuru privāto poliklīniku nebūs jāgaida 15 minūtes, un Tev neatbildēs nelaipnas operātores, turklāt šis zvans noteikti nemaksās ap 2 eiro! Fui Bērnu slimnīcas valdei!!! P.S. Ne vienmēr var ieiet internetā, lai aizsūtītu pieteikumu! ;-)

A Andris Blohins 13.05.2015

Piekrītu visam rakstītajam iepriekš, e-pasts nedarbojas, zvanīju 6 reizes 1 stundas laikā rēķins ne par ko 3.20 eu.Tas man sanāk brauciens ar autobusu līdz Rīgai, lai kam atrāk aizbraukt ...ne kā sazvanīt. Pieraksti pie ārsta arī kaut kur izgaist, atbraucot noteiktā dienā laikā, jūs nenesat pierakstījies...murgs, , Fui, fui slimnīcas administrācijai.Viņi laikam tur sēž, lasa un kasa !