Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Attieksme

Pirkmkārt jau jāuzslavē dakterīšu attieksme un uzmanība ar kādu tika ārstēts mans mazais brīnums.

Bet šausmīgā attieksme,kuru sāņēmu ar slimu bērnu nāktī ierodoties,ļoti apbēdināja.

1kārt uzņemšanā, tikām ātri, bet nācās uzgaidīt vēl,lai pamostas dakterīte.

nokļuvām Observācijas un diagnostikas nodaļā.

Naktī personāls briesmīgs, ignorē to,ka es slikti saprotu kriev. val uzstājīgi sazinās krieviski.
Praktiski nevelta laiku, lai izstāstītu,paskaidrotu situaciju, ar rokas vēzienu tiek ierādīta gulta un pateikts, ka jāierodas uz procedūrām.
Kur ir procedūru kabinets? Ej meklee!! Atradīsi?

Pēc brokastīm, pusienām, tiec norāts par trauku neaizvākšanu!! Bet kur ir virtuve?? Tev nestāsta!!!

Sanitāres, apkopējas.
šķībi, skatieni, bubināšana, neapmierinātas!

Redzot mātes ar mazuļiem uz rokām nesot podiņus un velkot sistēmas, pat pieklājības pēc nepiedāvā palīdzību!

Protams, nevar teikt par visiem to sliktāko, bet mums ir sanākusi šāda pieredze.

Lai gan bērnam medicīna ir bez maksas, būtu vairāk jāpavēro darbinieki un to attieksme, tā tomēr ir attieksme pret bērniem, slimnīcas pacientiem.

Un,ja esi pieņēmis šo darbu, centies veikt ar cieņu!!
Tu tomēr esi darbinieks, un tie ir tavi darba pienākumi.

Liels paldies,ārstiem, kuri tiešām savu darbu veic pieklājīgi, mazuļa interesēs.

K

K kuku5ka 17.08.2013

skumji.

M miki4 04.03.2015

Zinat, man ar šodien nācās saskarties ar nepatīkamu situāciju. Aizbraucām šodien uz slimnīcu, bērnam 1.4 temperatūra 39 pāri, knapi varēja nedaudz nosist nost. Mūs pieņēma, izmeklēja, paņēma analizi uz streptokoku( negatīvs), pateica ka jāņem asins analīzes. Es saprotu ka jau ir 16.00 vecākais bērns ir dārziņā un daktere pateica ka analīzes rezultātu varēsim uzzināt tikai pēc trīm stundām, loģiski ka es atteicos. Diagnozē uzrakstīja angīnu un teica lai to ārstējam ar ūdeni. Lai bērns daudz dzer, sitam nost temperatūru pēc iespējas un ārstējam iesnas.
Mīļie cilvēki, kur ir redzams, lai angīnu ārstē ar ūdeni!!! Tas ir absurds!!! Kad es atbraucot mājās sazvanījos ar paziņu, kura strādā ātrajos, viņa teica ka tas ir nenormāli, tik mazam bērnam pat vēnas nav redzamas, tikai izdurstīt un nomocīt viņu var nevis paņemt analīzes, un angīnu ir jāārstē bez visām asins analīzēm ar antibiotikām, jo angīna ļoti sit uz sirdi un bērns var nodegt no temperatūras!!!
Lūk tāda forša mums ir medicīna bērnu slimnīcā!!!