www.sudzibas.lv Belousovas L. acu ārsta prakse NEPROFESIONALA UN DRAUSMIGA, RUPJA, NELOJAALA, NENORMALA ATTIEKSME!!!

Belousovas L. acu ārsta prakse - NEPROFESIONALA UN DRAUSMIGA, RUPJA, NELOJAALA, NENORMALA ATTIEKSME!!!

Staasts taatad taads. mans viirs darbaa savainoja aci, nekaa tada nebij, jo atrajos pateica,ka nav akuuti, un ka japaskalo tikai ar teejaam. pec nedelas, acs taa kaa saka justies sliktaak, nolemam, aiziet pie dr., vnk, paarbaudiit. lai ja kas, tad nekas sliktaaks. aizbraucaam pie siis virsrakstaa mineetaas.Belousova saka skatiit to aci, un skatija un skatija, un beigas izdarija secinajumu,ka ir anormaali hujova, un ka acii ir caurums!!! un savaa traktaataa, taa arii ieskribeleeja, ka acii vina saskatot caurumu. nu, protams, devaamies uz stradiniem, jo vecaa histerike ta ari pateica,kad iemineejaamies, vai tad ir tik traki,ja jau viirs ar katru dienu arvien LABAAK redz, un nekas vinam ne saap, ne niez, ne arii kas cits ir, un vai tapec mums vajag traukties savus 100km?uz to vecaa atbildeja: ko jus, vispaar ar galvu nedraudzejaties, aci gribat pazaudett?un nebija neviena vaarda, ka taads ir vinjas pieneemums, ka "'taa vareetu buut"', bet atbildeeja vinja: KA TAA IR, UN PUNKTS, KA VINA IR 100% PARLIECINATA PAR TO. siis dakterenes nobiedeeti, devaamies uz stradiniem, protams, tur atklajas, ka tas viss ir slimaas vecaas sukas fantaazijas. NEKAA TAMLIDZIIGA,izraadijas, izgaja visus rentgenus, aparaatus, izskatiija 8 kirurgi, un NEKADU CAURUMU neatrada. tad gribas jautaat sai klizmaatikei, kaa vinai ir ar galvu, un vai visiem klientiem vinja iestaasta pilniigaako murgu, ka viis ir tik hrenova??? ja man butu laiks, es sito kundziti caur tiesu izdraaztu!!! NEIESAKU NEVIENAM tik NEPROFESIONAALO STJERVU!!!un plusaa, veel, vinja gribeeja ieliist musu gulamistabaa (laikam sen nav dabujusi), jo uzdeva mums pilnigi INTIMAS dabas jautajumus. nju, loti profesionali, vai ne DR. ? ! viss piederaas pie jusu NEPROFESIONAALITAATES????

A adadada 29.10.2014

man si neprofesionala dr. nokasa 50 ls savulaik, ari par kludainu diagnozi!!! pa gabalu turaties no tadiem vazankiem.