belissimi/Floriste - kazu floriste

Loti neapmierinati ar florista Sniedze Slavinska darbu, detalas un klienta prasibas netiek nemti vera izpildot pasutijumu, cenas ari mainigas, no sakuma sauc zemakas gan par darbu gan par piegadi, kad nak tuvak laiks cenas aug un izradas pavisam citas.
Sniedze Slavinska attieksme pret klientiem loti neapmierinata, augstpatiga un rupja, ar tadu atieksmi nedrks stradat ar klientiem!!!
Par darba kvalitati ari neko labu nevaru pateikt, ligavas puskis saka birst foto sesijas laika pirms banketa.
Neiesaku nevienam so floristi Sniedze Slavinska, http://belissimi.com/, Belissimi.

S S.Slavinska 03.09.2013

Aleksandra un Nikolaj! Es arī gribu pasūdzētieS par Jums :) Tā čakarēt nervus vienam cilvēkam divatā, tur jau neviens normāls neizturēs. Cenas mainās atkarībā no klientu vēlmēm(un tās mainījās vairākkārt), tas tā, kā visiem būtu saprotams. Rupja paliku, jo neizturēju ņirgāšanos no Jūsu puses- mana vaina- cienu sevi un savu darbu.(tas bija briesmīgi, visi mani kolēģi šokā, kā dzīvi cilvēki var attiekties viens pret otru arī savā starpā.) Bet mana attieksme pret Jums, neiespaidoja manu darbu(pielikumā bildes), veicu to pēc labākās sirdsapziņas- kaut arī izdiedelējāt lielu atlaidi.Vobšem man ļoti paveicās ar Jums- par darbu saņēmu kapeikas, Jūs varējāt paņirgāties par cilvēku un vēl tiku šajā brīnumjaukajā lapā! Super :)

Lai Jums saticīga kopādzīvošana!

L Leksa 04.09.2013

Sniedze Slavinska paldies par Jusu atbildi.
Bet, Jus neieverojat kl. velmes, arka bija pasutita ar citu audumu teikt ka bija liels veis tapc Jus neizdarijat ta ka bija pasutits smiekligi, jo uz paklaja bija rozes lapas kuras mierigi staveja, veja taja diena nebija vispar. Par nirgasanu esmu soka kas par jums nirgaja? Mes esma pieaugusi izglitoti cilveki.
Visi Jusu kolegi? Cik Jums kolegus? Kabieta esat tikai Jus un vel viena sieviete.
Kazu diena kad atbrauca ligavainis pec puskiem no pasa rita teikt vinam ka Jums ir nepatikami darit savu darbu un ka labak Jus nebutu nemusi musu pasutijumu. Sabojajot kazu diena ligavainim noskanojumu. Musu mammam sabojajot noskanojumu pateicot ka viniem it breismigi berni. Es atvajnojos, tas ir normali? Jus makat sevi kontrolet?
Un vakardien zvaniju jums cik daudz sausmigas lietas Jus sarunajat??? Ka vispar kaut ko tadu var teiks cilvekiem kurus nezinat kuri pie tam bija Jusu klienti?
Runajot par Jusu darba kvalitati, ka jau teicu no ligavas puska ziedi saka birst jau foto sesijas laika.

Visi kas nevelas sabojat kazu diena noskanojumu un sanet tiesam to ko bija pasutijusi nevis but nepatikami parsteigti, iesaku grizties pie citiem labiem, patikamiem professionaliem!

Paldies par uzmanibu!

P.S Sniedze Jums novelu visu labako!

N Nairi 05.12.2014

Я не согласна с данным отзывом, мой опыт был более чем положительным! Сниедзе очень отзывчивая и порядочная, ни разу не услышала от нее какой-либо грубости в мой адрес, и тем более высокомерия. Более того, она помогала разобраться в вопросах относительно самой свадьбы, что в принципе никакого отношения к флористике не имеет. Давала советы на какие нюансы стоит обратить внимание и какие вопросы нужно задать при аренде помещения для свадебного ужина. Все композиции были сделаны качественно, мой букет оставался свежим до самого вечера, и все мои пожелания были учтены! Никто нам настроение не испортил в наш день, очень многое зависит и от самого клиента...
В моем случае цены на композиции стали только меньше, т.к. мы решили делать букеты на столы меньшего размера; как было выше сказано, цена зависит от пожелания клиента. Я очень довольна работой и помощью Сниедзе, и всем рекомендую обращаться в belissimi.com.
В приложении мой букет!

J Jelena 09.02.2016

Заказывали цветы на свадьбу у Сниедзе. Профессионал в своем деле. Учла все пожелания, легка в коммуникации, отзывчива и доброжелательна. Букет невесты у меня был, на мой взгляд, сложный, но Сниедзе справилась с задачей, хорошо подобрала цветы по цвету и по совместимости. Букет был свежим до вечера, а может и дольше, я его отдала следующей невесте и больше не видела. Услышала множество комплиментов букету, даже фотограф отметил его особенность и красоту, а он повидал их не мало. Цену с другими флористами не сравнивала, нас вполне устроила. Сколько сразу сказала, столько в итоге и заплатили. От нас ей благодарность.