Beletti Apavu Veikals - Slikts serviss

Neiesaku pirkt apavus apavu veikalā "Beletti" (T/c Rīga Plaza) .
Nopirku ziemas kolekcijas zābakus virs 100.00 eiro, un jau pēc 3 valkāšanas dienām parādījās defekti. Izlēmu doties uz veikalu un mēģināt samainīt apavus pret citiem zābakiem vai dāvanu karti. Veikala pārdevējas nepiekrita, tādēļ uzrakstīju iesniegumu. Pēc dažām dienām pienāca atbilde, ka esmu pakļāvusi apavus spēcīgai un ilgstošai mitruma iedarbībai, kā dēļ radušies manas sūdzības iemesli. Apzinoties, ka kaut kas šajā situācijā nav pareizs, jo visas šīs dienas apavus nēsāju ļoti uzmanīgi, aiznesu šos zābakus uz pārbaudi neatkarīgajam ekspertam, kurš konstatēja, ka apavi neatbilst līguma noteikumiem, un atklāja vēl apslēptus ražošanas defektus.
Uzskatu, ka ja apavi tiek pārdoti pa tik lielu summu, tad tiem ir jābūt kvalitatīviem, kā arī veikalam būtu jānāk pretī klientam. Zinu, ka ne mazums cilvēku saskārušies ar šādu apavu veikalu neatsaucību un nevēlēšanos atzīt savu tirgojamo preču ražošanas bojājumus, bet tad rodas jautājums - kāda nozīme ir apavu garantijai? Pēc šīs situācijas man diemžēl ir zudusi uzticība šim veikalam.