www.sudzibas.lv Befrites Slikta pārtika

Befrites - Slikta pārtika

Iegāju ēdnīca, kura ir Marijad ielā, veicu pasūtījumu, skatos darbinieks (austruma izcelsmes) izgāja ārā, uzpīpēja pie pašas ieejas ēdnīcā, tā ka visi dūmi un smaka iekšā nāca, tad nemazgājot rokas ķērās pie mana Kebaba taisīšanas... Sienas netīras, viss kā neestētiski un netīri, salāti bojāti ,gaļa ir stingra ,mērces briesmīgi izskatās ēstu tur negribās..

L Laura1004 19.12.2018

domāju, ka pie darbinieku (austruma izcelsmes) vispār nav sanitāro grāmatiņu

C critical thinker 19.12.2018

paldies, Iesalniek, ka pastāstījāt par austrumA izcelsmes nelietīgo darbinieku!

L Laura1004 19.12.2018

uz braslas agrāk strādāja dīvaina meitene ar visiem klientiem slikti runāju varētu tā vienkārši smieties pa visu zāli ,skaļi bļaut ,redzams, ka ar psihiskām novirzēm .domāju, ka viņi ņem tādu cilvēku, kas ir vienisprātis par vismazāko likmi strādāt.Nodokļu un pvd ir jānāk pie viņiem

A andris000 19.12.2018

ir pasūtījuši pie viņiem ar piegādi uz mājām ēdienu ,gan čeku man neviens nav devis .Tā kā vispār ?

S sudzibaLV 22.12.2018

Ir pasūtīts vairākkārt uz mājām. Nav ne vainas. Viss ātri,silti,svaigi,garšīgi un ar čeku. Īkšķis gaisā. :) bet par darbiniekiem uz vietas gan nemācēšu teikt. Tas jau vadības prestižs un morāle.Pasūtot ēdienu uz mājām nekad nezini,kurš tev to ir gatavojis un ar kādām emocijām. Tas vienìgais mīnuss...