Bauska - Bojājums

Paris nedelas atpakal bauska notika zalumballe. Protams ka es tur braucu jo nevareja ko tadu laist garam. Sakuma viss bija baigi labi, laba atmsofera un interesanti cilveki bija tur. Baigi patika sedet tur uz salmiem, reali labaka vieta bauska. Bet tad bauska saka lit nezinu vai tas jums ksiatas normali ka list loti traki, bet man nu loti nepatika. Nemsim vera to ka neesmu vietejais un nevareju mjas iet tapec man vajadzeja kaut kur paslepties. Atradu vietu zem tilta tur bija labi. Izomajam ka vajag izsaukt taksi kurs aizvestu uz kadu siltu vietu jo baigi nezinu kur kas ir bauska. Tik sapratis biju to ka tur nav baru un klubu. Taksi ta ari neatbrauca pec stundas gaidisanas laikam svarigak bija viniem tirgot alkoholu. Bet nu nekas aizgajam uz naevesen kas bija vel vala. Tur bija labakais cilveks ko satikam bauska. Jo kad narvesens aizveras gajam uz benzintanku no kura izmeta ara pateica ka si iestade ir ciet. Kas par sudu benzintanks ciet pa nakti. Tapec man visa atliksui nakts bija japavada feniksa.

Nevienam neiesaku braukt uz so pilsetu tur nav labi laikapstakli un nav baigi draudzigi cilveki. Iznemot narvesen cali.

Ps. Atvainojos man nav garumzimes

M MohawkUshanka 25.08.2018

Varētu, lūdzu, precizēt, kā bojājums. Dzīves vai jūsu gramatikas?

A Aаnonims cilvēks 25.08.2018

Tu ar mani ta nejoko, jo esmu trakaijs!

Kolta 25.08.2018

Ieteiktu laika apstākļus sūdzēt tiesā un pieprasīt sāpju naudu. Esmu pati vēlējusies to darīt it sevišķi veļas mazgāšanas dienās.

"ps.atvainojos man nav garumzimes" to vajadzēja uzrakstīt sākumā un tad varētu nelasīt tālāk!