www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss, ņirgāšanās par klientiem

AtrisinātaBanknote.lv - Slikts serviss, ņirgāšanās par klientiem

Banknote ņirgājas par klientiem. Bija vairāki atmaksāti kredīti divu gadu laikā kādi 6-7, tajā skaitā kredīts 400 EUR apmērā, visi kredīti samaksāti pat ātrākā termiņā, neviena kavēta maksājuma, piedāvātais kredītlimits 700 EUR. Maijā aizņēmos 50 EUR, tā kā bija steidzama nepieciešamība, pieteicos papildus summai 100 EUR. Laikam darbiniecei nepatika mans balss, jo kredītu atteica nepaskaidrojot iemeslu. Uz jautājumu paskaidrot atteikuma iemeslu, izsmējīgi teica, ka lai zvana rīt, varbūt rīt iedos kredītu, šodien nedos un nepaskaidros atteikuma iemeslu. Tā kā braucu uz laukiem, kur nav pieejams internets paliku ar savu problēmu bez naudas. Šobrīd interneta portālā kredītlimits samazināts uz 200 EUR un pielikta atzīme, ka jāpārbauda pieteikumi īpašā veidā. Nesaprotu, tā ir totālā ņirgāšanās. Ziniet, ka ja arī jūs atmaksāsiet 10 kredītus laicīgi, viņi nepaskaidrojot iemeslu pēkšni var turmāk atteikt kredītu un paņirgāties kā patīk. Nekad vairs neizmantošu šīs iestādes pakalpojumus. Ir daudzi citi normāli kredītdevēji.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.09.2018

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Lucifer 12.01.2019

Ko var iesākt ar 50€ kredītu? :D