www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss

AtrisinātaBanknote.lv - Slikts serviss

Valkā tā sieviete tik lēni apkalpo! 10 -15 minūtes meklē informāciju un tad tāpat zvana kaut kam, lai pasaka priekšā cik dot, jo pašai nav sajēgas ko dara! Ne vienu reizi vien tā bijis un tik nelaipna atiesme pat pērkot mantas, skatās uz mani kā uz bomzi apmēram. Tur puiši kas ik pa laikam parādās gan forši un servis ideāls un atieksme super.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 08.05.2017

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D

A andris2 29.05.2016

Ķekavā arī puiši strādā un apkalpošina ir līmenī.

I Igos 14.07.2016

Ko jūs gribējāt, tur ņem ļaudis tikai uz laiku, kāda atieksme pret viņiem no amatpersonām - tāda pārdevēju attieksme pret klientiem!