www.sudzibas.lv Banknote.lv Pardod zagtas mantas

AtrisinātaBanknote.lv - Pardod zagtas mantas

Labvakar. Šodien iegādājos mobilo telefonu banknote filiālē čaka ielā 108. Vizuāli telefons bija perfektā stāvoklī. Pārbaudīju. Viss arī strādāja. Bet taka vecajam telefonam bija vēcā sim karte. Nebija iespējas parbaudit telefonu uz zvaniem. Vēlāk nomainiju sim karti uz jauno un stipri vīlos. Kad nebija iespējams pazvanīt no jau iegadato telefonu. Griežoties tele2 servisa centra pec palidzibas uzzinaju. Ka telefons ir bloķēts (zagts) kad griezos atpakaļ lombarda ar telefonu un pirkuma čeku. Saņēmu atteikumu apmainit preci. Jo pardevajs atmeta atpakaļ un visu laiku teica. Ka tas esot cits telefons un esmu itka izmainijis imei kodu. Un lai ar pretenzijam griežoties galvenaja ofisa. Jo pardevejam esot vienalga.jo viņš tur nemaz nestradajot. Bet tikai aizvieto draugu. Rezultātā izsaucu valsts policiju un uzrakstiju iesniegumu. Saprotu. Ka ir ari daļa manas vainas. Ka neparbaudiju kartigi telefonu. Bet tas nedod tiesibas tirgot zagtu tehniku. Neiesaku nevienam iegadaties lidzigu tehniku banknote filiales.

Papildināts Pircejs.telefons 28.12.2016

Šodien policija atgrieza man telefonu un telefons tika atgriezts lombardā. Naudu par telefonu atgrieza man! Paldies lombarda banknote.lv vadībai un krimināllietu inspektoram par ātru reaģēšanu un ātru lietu atrisināšanu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pircejs.telefons 28.12.2016

O Oskars1241 20.12.2016

Ja telefons ir bloķēts, viņiem viņš ir jāpieņem atpakaļ bez nekādām pretenzijām. (Protams ja telefons nav nomainīts) Iespējams gadijies kaut kāds pajoliņš pārdevēja vietā. Un tāds "aizvietoju draugu" vispār nav iespējams, atnāks pārbaude - būs pamatīgas problēmas ar to visu. Protams var jau gadīties ka divi (gan darbinieks, gan draugs) un viņiem vienalga.

W wumnij 21.12.2016

Лично сам покупал электро товары в banknote,не жалуюсь...пару раз возвращал...так как товар был с дефектом.при чем спокойно брали назад и возвращали деньги...неделя гарантии у них.

V Viesturs 24.12.2016

2telefoni nopirkti,iet godam

D Daniela2016 25.12.2016

Pērkot lietotas preces LOMBARDOS vienmēr ir jāieliek sava SIM karte un jāpārbauda. Pat ja nav iespējas ielikt savu SIM, tad var paprasīt darbiniekam, jo viņiem tiešām ir jābūt. Oblgāti pārbaudiet kameru, kā telefons lādējas. Tad arī nebūtu jābūt problēmām. Bet darbiniekam pie kura Jūs vērsāties gan būtu jāzin, kā notiek preču pārbaude un atgriešana, jo uz čeka pēc idejas būtu jābūt telefona IMEI kodam. Bet es Jums vēlu veiksmi un ceru, ka problēma atrisināsies mierīgi. :)

P Pircejs.telefons 27.12.2016

Saņēmu atbildi no policijas, pierādīt nevar nekā, ka konkrētais telefons butu pirkts lombardā, pat ja ir pirkuma čeks, jo kā noskaidroja policija pēc veiktajām pārbaudēm,konkrētajā lombardā uz pirkuma čeka un uz pārdošanu izliktajām precēm (telefoniem) netiek ne fiksēti, ne norādīti IMEI kodi.

Latviešu tautas 27.12.2016

Что и требовалось доказать: они полиции самаксая!

Latviešu tautas 27.12.2016

"Латвия, в которой я живу.

Латвия нищает с космической скоростью! В новом году, дорожать будет буквально все! От питьевой воды в кранах, до газа. Отдельным побором будет стоять электричество. Кстати, электричество уже дороже, чем в странах Скандинавии. Но самое смешное, что и этих денег уже не собрать будет с людей. НИЩЕТА ТОТАЛЬНАЯ для 80% населения.

Особо порадовал налог на собак. ???? Теперь любая собака, которая у вас есть, весом более 5 кг , чипированная, то есть с эл.паспортом и всеми там прививками, будет обложена годовым налогом в 165 евро!

Работы тотально просто нет в Республике! Если женщины кое как заняты в сферах обслуживания , то для мужчин - просто дыра! Страшный демографический перекос по численности мужчин и женщин. Детей и стариков.

Транзит РФ в 2017 году в Латвии будет равен нулю! Железнодорожные перевозки сократятся на 50%, порты морские так же, будут пустовать.

Молодежь уезжает и не только молодежь. Примерно в сутки по 40 человек убывает из страны. В Риге 42000 пустующих квартир! Рынок недвижимости стоит мертво - на месте! Спроса нет.

Средний уровень заработка сейчас (у кого еще есть работа) - максимум 500 евро на руки. Обычно люди работают за 350-400 евро по 10-12 часов и держаться за работу - зубами! Уровень зарплат от 800-1000 евро, как право доступен лишь для титульной части населения страны да и то по знакомству или родственным связям.

Пенсионеры получают в среднем 250 евро на руки, при прожиточном минимуме принятом в стране - 320 евро. Инденксации не проводилось с 2008 года.

Проезд в городском транспорте обходится в 1.15 Евро за одну посадку.

Сельское хозяйство почит в бозе. К концу этого года, оставшиеся предприятия закрылись или готовятся покидать страну выводя свой бизнес на другие территории.

Микропредприятия, фирмачки, от 1-5 человек, массово закрываются. С 2017 года, их обложили дополнительными налогами.

Так же выросли налоги на автотранспорт. В Латвии, они самые высокие, среди других Прибалтийских Республик. Содержание одной легковой машины обходится в среднем 300 евро с обязательной страховкой. Это для самых маленьких малолитражек.

Население города Риги, примерно 550 тыс человек. По всей Латвии, едва ли насчитывается 1.5 млн человек. За 25 лет, страну покинуло 50% её жителей. Подлинная статистика умалчивается, но это и так видно по пустым улицам города Рига, а ведь Рига, когда то была почти миллионным городом.

Социальных гарантий в стране практически нет! Медицина и образование - давно платное и год от года, всячески сжимается финансово и сокращается.

Но есть и небольшие плюсы . В Республике доступная связь (не лимитированая по времени) и интернет! Тихо и спокойно на улицах! Открыты границы на все четыре стороны. Рижский аэропорт, самое рентабельное предприятие в стране. )

Вот краткий набросок, все, что вам можно написать про Латвию"

B b234 27.12.2016

Es tomēr ieteiktu griezties centrālajā ofisā un uzrakstīt PTAC, ja tas nedod rezultātu, jo, kā redzams Jūsu iesniegums policijā neko nedeva.
Īsti pat nesapratu kāds bija mērķis griezties policijā? - lai pakāstu gan savu naudu, gan telefonu? Jo, ja viņi konstatētu ka telefons ir zagts, tad policija Jums uzreiz izsniegtu naudu no sava zagto telefonu naudas maka? Viņi savāktu Jūsu neejošo telefonu un pamātu Jums attā.
Kā man skaidroja, šādus telefonus lombardi nodod saviem meistariem, kuri mēģina tos atkodēt un ja nevar, tad lieto detaļās vai tirgo uz krieviju.

Banknote ir piedienīgs lombards! TIkai e-lats un banknote dod garantijas laiciņu savai precei.

Par to ka lombardi tirgo arī zagtas preces - par to nevajag nevienam pilngadīgam cilvēkam vispār pat šaubīties, bet tā nav Banknotes vaina vai specificika - to dara 100% visu lombardu. Jo preces tiek konstanti pieņemtas bez pirkšanas dokumnetiem. Tad kā Tu domā, tā prece bez dokumentiem būs vienmēr legāla?! Ha!

Latviešu tautas 27.12.2016

Глупости: в полиции у них всё уже "схвачено"!

P Pircejs.telefons 28.12.2016

Šodien biju policijā. Visu tomēr izdevās atrisināt :) krimināllietu inspektors pārbaudīja visus faktus vēlreiz. Un kopīgiem spēkiem ar galveno banknote menedžeri lietu atrisināja. Izrādās. Ka darbinieks nebija pārbaudījis telefonu un telefona IMEI kodu kad prece tikusi pieņemta lombardā. Telefonu šodien policija atdeva atpakaļ un tika atgriests lombardā. Naudu man atgrieza.

B b234 28.12.2016

Viss jau forši, bet par to, ka zagto telefonu policija Tev atgrieza, par to gan esmu uz pakaļas 8-()
Kā tā?

B b234 28.12.2016

Par IMEI bloķēšanu - pat ja darbinieks būtu paskatījies datu bāzē, tas nenozīmētu, ka viņš jau tad būtu bijis bloķēts.

Man savu jauno un bezjēdzīgi dārgo nesen sab.transportā nosperto telefonu izdevās bloķēts pēc 2 piegājieniem, jo tas nebija iegādāts LV. Bomža kas viņu noķeksēja to mierīgi varēja lietot un nodot lombardos vismaz pusotru nedēļu, līdz tas beidzot parādījās bloķēto sarakstā un LV vairs lāga nav lietojams.

Kopš tā laika beidzot nopietni izturos pret teleofnu parolēm un ierīces un kartes datu aizkodēšanu un attālināto datu dzēšanu. Līdz šim gadījumam biju tos ignorējis.

P Pircejs.telefons 28.12.2016

Kā man izskaidroja inspektors policijā, ka oriğinālais IMEI kods kurš ir zem baterijas norādīts nav bloķēts un ar to viss ir kārtībā, bet bloķēts ir tas IMEI kods kurš ir uzstādīts pašā telefonā. Par tādu situāciju brīnījās gan lombarda vadība, gan policijā. Jo kā man paskaidroja, ka IMEI kodiem esot jasakrīt un jabūt identiskiem (tad kurš norādīts zem baterijas un tas kurš uzstādīts telefonā)

B b234 28.12.2016

Brīnumaini. Kas par modeli??
Jaunajiem telefoniem tā nevajadzētu varēt izdarīt. Vecākiem acīmredzami var arī pārrakstīt IMEI (kas ir kriminālpārkāpums LV).

M Martins L 02.01.2017

Visiem telefoniem var nomainīt IMEI kodu, ja kaut nedaudz draudzējas ar mūsdienu IT tehnoloģijām. Pietiek vien ar USB datu kabeli un pareizajām programmām...

P Pircejs.telefons 14.01.2017

Sūdzība tika veiksmīgi atrisināta. Iegādāto telefonu lombards pieņēma atpakalj un atgrieza naudu.