www.sudzibas.lv Banknote.lv Aizdevums pensionāram

AtrisinātaBanknote.lv - Aizdevums pensionāram

Sveiciens kredītu devējiem. Lūdzu izlasīt visiem. Īsumā- 2017.gada 19.jūlijā Liepājā tika iedots 500 eiro aizdevums uz 2 gadi! 75 gadus vecam pilsonim Valdim Hermanim, kurš slimo ar šizofrēniju. Protams, aizdevējam nav tiesību jautāt tik privātu informāciju, ar kādām slimībām slimo aizņēmējs, bet tomēr... Cerību atgūt šo aizdevumu ir niecīgas, jo ārsts apliecinās, ka V.Hermanis ir nepieskaitāms! Bet, ši nauda tika iztērēta, lai iegādātos auto. Un 20.jūlijā pa Liepāja ielām brukāja auto, ko vadīja cilvēks, kurš lieto spēcīgus trankvilizatorus. Auto bez apskates, bez apdrošināšanas, ar neadekvātu šoferi pie stūres. Tas nozīmē, ka Liepājas Banknote.lv darbinieki būtu līdzvainīgi, ja kas atgadītos. Labi, ka viss labi beidzās. Šobrīd šis vīrs ārstējas Piejūras psihoneiroloģiskajā slimnīcā. Ātro kredītu kantoriem tomēr vajadzētu rūpīgāk izvērtēt aizņēmumu ņēmējus. Īpaši, ja tie ir cilvēki gados. Un vēl reklāmas TV!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 14.08.2017

Uzņēmuma Banknote pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

alergologs 26.07.2017

Kā psihiski slimam cilvēkam var būt auto vadītāja apliecība? Vai arī bez tiesībām braukāja?
Un kredītkantoris nevar katram klientam pajautāt ''vai Jūs esat normāls? vai Jums gadījumā nav slima galva?''
Protams, ka tos kredītus dāļā pa labi pa kreisi, pensionāriem vispār nevajadzētu dot, bet pie tā, ka viņi neapvaicājas, vai klients gadījumā nav nepieskaitāms, viņus nevar vainot :D

H Hyper Repih 26.07.2017

Mums ir likums kurs to nelauj?

K Kaimiņtante 31.07.2017

Šī informācija vairāk pārējiem "aizdevējiem" un šī kunga draugiem.

K Kate 16.08.2017

Tāpēc ejot pāri ielai dikti jāskatās, vai nebrauc mašīna kuru vada kāds ,kurš nespēj pats vadīt savu rīcību, nespēj atbildēt par sekām,vai tas cilvēks ar psihiskiem traucējumiem ,vai salietojies.