www.sudzibas.lv Banita Tour Slikts serviss

Banita Tour - Slikts serviss

Sia Banita Tour iegādājos ceļojumu uz Ēģipti - Hurgadu par 950 eur, lai brauktu kopā ar dēlu no 2018. Gada 23. Janvāra līdz 2018. Gada 30. Janvārim. Sia Banita Tour darbinieki nepārbaudīja pases un nekādā veidā nepabrīdināja par to, ka lidojot uz Ēģipti lr pases derīguma termiņam jābūt vairāk par sešiem mēnešiem. Kā rezultātā manam dēlam 23.01.2018. G. Lidostā piereģistrēja biļeti, bet neizlaida no lidostas uz lidmašīnu, jo viņa pasei līdz derīguma termiņas beigām bija 4 (četri) mēneši. Sia Banita Tour darbinieki par minēto man atbildēja, ka es pati vainīga. Bet arī Sia Banita Tour darbiniece, kura sagatavoja mums biļetes, man personīgi mutiski teica, ka tā ir viņas vaina. Uzskatu, ka Sia Banita Tour jāatmaksā man rādīto materiālo zaudējumu.

C critical thinker 29.05.2018

par dokumentiem pašiem jārūpējas. ja viņi nepabrīdinās, ka bez pases nevar tur tikt, arī viņi būs vainīgi?
painformēt, protams, varētu.

S sranskis 07.06.2018

Ak dies...kur cilvēki atrod visādus kaktu ceļojumu birojus un vēl par tādu cenu! Bet dokumentiem jābūt kārtībā!

V VALERIJ BENNER 25.12.2019

ОСТОРОЖНО!
“ BANITA TOUR “ –туристическое - агентство в Латвии. Г. Рига Senču 11a !
ЕСЛИ ВАМ ПРЕДЛОЖАТ ПОПУТЕШЕСТВОВАТЬ ВМЕСТЕ С « BANITA TUR»- СРАЗУ БЕГИТЕ К АДВОКАТУ ИЛИ ХОТЯ БЫ ЗАПАСИТЕСЬ ЕГО ТЕЛЕФОНОМ.
В 2019 ИМЕЛ СЧАСТЬЕ ЗАПЛАТИТЬ 3000 ЕВРО (НАЛОМ) ЗА ПУТЕШЕСТВИЕ В АВСТРАЛИЮ, НА РУКИ ДАЛИ ДОКУМЕНТ ТОЛЬКО НА 2000 ЕВРО.
ПО СОСТОЯНИЮ ЗДОРОВЬЯ ОТ ПОЕЗДКИ ПОПРОБОВАЛ ОТКАЗАТЬСЯ, ИМЕЯ НА ТО МЕДИЦИНСКОЕ ЗАКЛЮЧЕНИЕ,
НО РУКОВОДИТЕЛЬ АГЕНСТВА «BANITA TOUR» В ЛИЦЕ ВАЛЕРИИ. НИ В КАКОЙ ФОРМЕ ВОЗВРАТ НЕ РАССМАТРИВАЛА,
НА ТРЕБОВАНИЕ ПРЕД'ЯВИТЬ И ВЫДАТЬ МНЕ ПОДТВЕРЖДАЮЩИЕ ДОКУМЕНТЫ НА
ПЕРЕЛЕТ, ОТЕЛЬ И ОСТАЛЬНОЙ СЕРВИЗ МНОЮ ЗАЯВЛЕННЫЙ И ОПЛАЧЕННЫЙ, И ВХОДЯЩИЙ В СУММУ 3000 ЕВРО - ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕНИЯ В СВОЮ СТРАХОВКУ - КОТЕГОРИЧЕСКИЙ ПОЛУЧИЛ ОТКАЗ!
НЕОДНОКРАТНО ЗВОНИЛ, ОБЯСНЯЛ СИТУЯЦИЮ, ПРОСИЛ ПЕРЕЗВОНИТЬ….
НО, ТРУБКУ НЕ СНИМАЛИ, НА СИТУАЦИЮ НЕ РЕАГИРОВАЛИ, НИЧЕГО КРОМЕ ХАМСКОГО ОТНОШЕНИЯ НЕ ПОЛУЧИЛ!
НАРОД!
ХОТИТЕ ГОЛОВНУЮ БОЛЬ СТРЕС! ОБРОЩАЙТЕСЬ В “BANITA TOUR”

V VALERIJ BENNER 25.12.2019

ОСТОРОЖНО!
“ BANITA TOUR “ –туристическое - агентство в Латвии. Г. Рига СЕНЧУ-11a !
НА ТРЕБОВАНИЕ ПРЕД'ЯВИТЬ И ВЫДАТЬ МНЕ ПОДТВЕРЖДАЮЩИЕ ДОКУМЕНТЫ НА
НЕОДНОКРАТНО ЗВОНИЛ, ОБЯСНЯЛ СИТУЯЦИЮ, ПРОСИЛ ПЕРЕЗВОНИТЬ….
НАРОД!
ХОТИТЕ ГОЛОВНУЮ БОЛЬ СТРЕС! ОБРОЩАЙТЕСЬ В “BANITA TOUR”

Туроператор Banita Tour не имел никаких финансовых отношений с клиентом с данными Valeij Benner по оформлению тура в Австралию.
Соответственно никакой помощи со страховой компанией оказать нет возможности.

V VALERIJ BENNER 29.01.2020

УВАЖАЕМЫЕ !
ПОСЫЛАЮ ДОКУМЕНТЫ ПО ОПЛАТЕ АВАНСА И БИЛЕТЫ НА ВАЛЕРИЯ БЕННЕР ОТ" БАНИТА Тур"

V VALERIJ BENNER 29.01.2020

Тур Банита Тур не имел никаких финансовых отношений с клиентом Вэлли Беннер по оформлению тура в Авст.

НА КАКОМ ОСНОВАНИИ СДЕЛАН ТАКОЙ ВЫВОД?
требую разобрат-ся !

V VR 18.08.2023

Slikts serviss un agresīva konsultante. Bildes pievienoju. Neiesaku pirkt pie viņiem.