AtrisinātaBaltcom - Kvalitāte

Eto prosto uzas! Malo togo, cto ostavili bez televidenija v subbota, / a za uslugi oplatu trebujut vpered! / . Tak 4 den netu kacestvennogo izobrazenija! A ece reklamirujut svoi uslugi! Ne popoadajtes na udocku. Ne do texsluzbi ne dozvonitsa, ne vnatnogo otveta ne polucit! Pozor!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

M Murmucis 15.03.2012

Baltkom kvalitāte tiešām vairs nav laba. Mums arī svētdien nebija ne internets, ne televīzija - sazvanīt viņus nevarēja vispāŗ, tikai ap 13.00 atsūtīja sms, par to, ka visu dienu nebūs pieejami viņu pakalpojumi. Tā arī visu dienu 8.00 - 21.00 nodzīvoju bez neta, bez tv; tā ir vesela diena - par ko es Baltkom maksāju?

Interneta ātrums vispār ir briesmīgs. Kaut gan mums ir pieejams optiskais internets. Gaidīšu, kad beigsies līgums ar Baltkom, lai var viņus pamest...