www.sudzibas.lv BALTINET DATA Interneta rekins

BALTINET DATA - Interneta rekins

Esmu vienkarsi soka par so iestadi, vairak ka pirms gada atteicos no vinu piedavatajiem pakalpojumiem, jo parvacos uz citu rajonu, pirms paris nedelam man vina ka man esot nenomaksats parads 4.01Ls apmera, es vispar soka, jo biju parliecinata, ka par visu esmu samaksajusi, un iesniedzot iesniegumu par interneta partrauksanu, mani neviens ari neinformeja, ka esmu kko parada, tagad piezvana man gramatvede, nelaipna balsi, gandriz vai kliedzot sak braukt man virsu, ka esmu parada, sanaca neliela varda maina, bet nu tas ta, atkartoju savu epasta adresi, un sarunajam, ka atsutis man rekinu, un es nomaksasu, gaidisju 2 nedelas, ta ari nekas neatnaca, saku zvanities, pec 2 dienu noskaidrosanas kas par lietu, beidzot sanemu rekinu, ko uzreiz ari samaksaju, pec 3 dienam, man atnak sms no Creditrefom, ka ir iesniegts iesniegums no Baltinet Data.VNK super kompanija.Pasi netiek gala ar saviem pienakumiem, un uzreiz nosuta datus talak.tur protams sazvanijos, izstastiju situaciju, cerams, ka bus ok tagad, bet nu vispar esmu parsteigta, tad jau vini vareja ari pec 10gadiem man piezvanit, pateikt ka esmu viniem parada, tad ta summa ar procentiem drosi butu 100x lielaka.

V viktorija 09.03.2010

To jau vairaakus reizes dzirdeeju par baltinet data un tagad pati esmu taada situaacijaa kaa juus. Arprats, pasi neko nedara, ar pienaakumiem galaa netiek, regulaari internets Imantaa pazuud, par to no karteeja reekina neko neatskaita, toties tu viniem vienmeer esi paradaa!!!

MacBeton 18.06.2010

Nu varbūt tas e-pasts nepienāca? Kur tev ir adrese? Varbūt viņiem tur admins lohs un grāmatvedei nemet atpakaļ ka nav nogādāts.

Z zaķis 25.07.2010

Jā Baltinetam es arī esot parādā:DStulba firma, kur stradā krievu tautības cilvēki...tādēļ rodas visas neskaidrības, jo neizprot savus līgumus latviesu valodā.Itsevisķi nelaipna sieviete, nezinu ka sauc, bet sejā neglīta, kas strada klientu pieņemsanā.