www.sudzibas.lv Baltik Haus SIA Negodīgs uzņēmējs

Baltik Haus SIA - Negodīgs uzņēmējs

Uzņēmējs Jānis Lauris (seniors) Tel. 28688342 ir ļoti negodīgs uzņēmējs - nemaksā darbiniekiem , piegādātājiem un nepilda solījumus klientiem. Ir savās afērās iesaistījis ģimenes locekļus , izveidojis vairākas firmas Baltik Haus SIA ; Baltic haus SIA utt. uzņēmumos darbojas dēls Jānis Lauris (juniors) , Irita Laure.
Esiet ļoti uzmanīgi ar viņiem !

G

Inženieris 08.03.2016

"BALTIC HAUS" SIA drīz jau nebūs dzīvotājs!

2016.gada marta 7.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTIC HAUS" 44103066628" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 20820.48 euro apmērā.

"BALTIK HAUS" SIA

2016.gada marta 7.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTIK HAUS" 44103084642" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 13288.84 euro apmērā

V versis 10.03.2016

Ši uzņēmuma vadība izvairās no kontaktēšanas ar darbiniekiem un nemaksā algas, pat par pusgadu. Nedomājiet šeit nākt strādāt. Neiesaku.

Inženieris 11.03.2016

Ja darba devējs pārkāpj likumu un Jums pienākošo atlīdzību neizmaksā, Jums jādodas uz Valsts darba inspekciju, kas uzrauga un kontrolē darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības normatīvo aktu prasību ievērošanu.
Vēl par šo gadījumu jāziņo Valsts ieņēmumu dienesta reģionālajai daļai pēc darba ņēmēja vai darba devēja reģistrācijas adreses, minot konkrēto darba devēju, kurš izvairās samaksāt darba algu.
Varat vērsties tiesā, šādos gadījumos nav jāsedz ar tiesu saistītie izdevumi.
Šajā gadījumā darba inspekcija var palīdzēt darba ņēmējam ar konsultācijām par viņa tiesībām un turpmāko rīcību, atgūstot naudu.

M maxmud 02.12.2016

JA TA IRA FIRMA NEMAKSA NAUDU.SOLA BET NEDARA. DARA NE KO.JANIS LAURIS BRAUKA PA ARZIEMEM UN IZVEIDO NAKOMAS UZNEMUMU. JA ZVANA VINJAM TA DRAUDA KO GRIBU TO DARU.VISI SMILTENE ZINA PA VINJJU NEGODIGUMU. BET KLUSE JO LIELAKAJA DALJA SADARBOJAS AR VINJU.KUR MUMS GODIGUMS NE KUR. GALVENAIS SEV SABAST KABATA. A STRADNEKEM SOLIJUMI. A VINEM IRA GIMENES . MAKSAJUMI. KURA LIKUMA PAREDZIETS KA VAR TADA VEIDA PAZEMOT CILVEKUS.