www.sudzibas.lv BalticMiles Nereaģē uz vēstulēm

BalticMiles - Nereaģē uz vēstulēm

Pirms gada braucu uz Positivus 2010 festivālu. Pa ceļam piestāju Balticmiles pitstopā un saņēmu papīra klienta kartītes, kuru oriģinālus tika solīts atsūtīt pa pastu pavisam drīz. Pagāja kāds mēnesis, varbūt divi un es sāku interesēties. Man teica, ka liela daļa kartīšu jau ir izsūtītas, bet es savējo saņemšu pavisam drīz. Pagāja vēl laiks un es neko nesaņēmu. beigās jau aizmirsu par solījumiem un nodomāju, ja nav tās kartes, tad nav. Iztikšu. Nu ir pagājis gads un Balticmiles atkal aicina visus uz festivālu un sola prieskšrocības, kartes utt. Es uz festivālu braukšu, bet pirms tam gribēju noskaidrot, kad tad es to savu karti saņemšu. Aizsūtīju pirsm 2 nedēļām e-pastu ar šo jautājumu uz [slēpt]@balticmiles.com, bet atbildi neesmu saņēmusi. Pēc kādsa laika šo pašu jautājumu uzdevu e-pastā uz adresi [slēpt]@airbaltic.com, bet arī atbildes nav. Dīvaina kompānija. It kā darbojas, it kā reklamējas, bet neatbild uz klientus interesējošiem jautājumiem.

L lalala2 23.10.2012

Pilnīgi piekrītu. Biju aizmirsusi savu paroli, centos nomainīt BalticMiles mājas lapā, tur uzrādījās, ka parole netika atjaunota, sazinieties pa epastu. Rakstīju par aizmirsto paroli, uz ko man pateica, ka sūtīs man jaunu karti, paldies, ka pievienojaties mūsu programmai utt. Ko tas nozīmē? Ka man tagad būs jauna karte, kurā punkti atkal būs jākrāj no 0. Sūtīju 2 epastus ar tekstu, ka man nekāda jauna karte nav vajadzīga, gribu tikai jaunu paroli. Ne uz vienu no šiem vairs atbildi nesaņēmu. Cūkas! Paši savāra kaut ko, nesaprot, ko dara, un tagad vairs neatbild!