AtrisinātaBaltic Taxi - uzmākšanās

Baltic taxi darbiniece Inta Kupše uzmācās manam vīram. Pēc manas ģimenes aizvešanas mājās pagājušo nedēļu, viņa manu vīru atrod facebooka un uzaicina. Pēc kā sako, ka vel pēc tam, kad sestdien bija pārvedusi manu vīru mājās, viņa nākamā dienā (svetdien 29. 05) rakstīja vēstuli viņam. Tas nav normāli, ka ģimenes nespēj droši pārvietoties taksī, kad kādas vientuļās sievietes lenc, laimīgu ģimeņu vīrus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta incis38 01.11.2016

Viss tika izrunāts, un bija radusies pārpratumu situācija no abām pusēm.

I

J John Johnson 30.05.2016

Laba iespeja pameginat trijataa.

Pacco_al 31.05.2016

Cīņā par roku un sirdi, jeb kuri līdzekļi ir labi. Savukārt arī noteikti tu esi kāda uzņēmuma darbiniece un nebūtu forši, ja gadījumā, tu mēģinātu ar kādu iepazīties - parādītos šeit sūdzība, ka SIA Xxxxxxxx lence vīriešus. Darbinieku privātā dzīve ir un paliek to privātā dzīve.
Bez tam kā redzam "laimīgais ģimenes vīrs" klusē un šādas dumības neraksta.
Ideja laba, kad pazaudēsi savējo, varēsi izmantot .... :D

A AGr 31.05.2016

Ja ģimene tiešām ir laimīga, tad šeit nav par ko satraukties. Nepamatotas greizsirdības lēkmes.

Sigita Bronze 04.06.2016

Sieva pati vainīga. Laimīgā pārī vīrs nedotu savus kontaktus kkādai šoferei.

D darbonis36 01.11.2016

Pazīstu šo šoferīti... Ļoti pieklājiga un laipna. Viņai pašai ir Laimīga ģimene ,un nevajag te kādai vārnai savas greizsirdības scēnās pūst !!!!!