www.sudzibas.lv Latserviss finanšu brīdinājums

Latserviss - finanšu brīdinājums

Nosaukums :
SIA "Baltic Industrial Agency"

atrašanās adrese: Jelgava, Peldu ielā 7,

reģistrācijas nr. 40103762791

uzņēmuma īpašnieks:

kopā darbojās un nav reģistrēti darba attiecībās -

Jānis Lauderis / artjoms hils

e-pasti/ [slēpt]@latserviss.lv / [slēpt]@latserviss.lv /+3712*******
sūta arī no inboxsa un gmail sūta

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

Uzņēmuma latserviss pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

T tot samij 20.01.2015
krāpnieks

Īpašnieks krāpnueks
Varat palasīt

V viking 31.01.2015

Krāpnieks, paprasiji savai sievai vai matei lai uzraksta tev labas atsauksmes, atdod, ko esi izkrapis, atliec atpakal to naudu ko esi izkrapis no mana uznemuma. ja tu butu godigs tevi neapmelnotu, tu tiksi atmaskots un tevi visi iepazis par krapnieku, pats noorganizesu lai tavu foto izlime uz katra rigas stura un tavu draudzinu Jani tai skaita
krapnieku banda
uzmanaties no sim personam
iesaku ar so firmu batic industrial agency nesadarboties un latserviss nesadarboties, ja negribat pazaudet savu naudu

L latserviss.lv 17.03.2015

Kā arī šeit redzu nekorektas apsūdzības un bezdarbnieku cilvēkus.

Mēs esam atrodami, pēc zināmas adres tāpēc laipni lūdzam, ja mēs esam Jums kautko parādā !

Bet jebkurā gadījuma ir uzsākts krimināl proces par vienu cilvēku un vienu kompāniju, kad būs zināmi pārējie, arī atbildēs par zemāk minēto pantu :-)

Kriminālprocesa likuma1 22.pants „Tiesības uz kompensāciju par radīto kaitējumu” nosaka: „personai, kurai ar noziedzīgu nodarījumu radīts kaitējums, ņemot vērā tās morālo aizskārumu, fiziskās ciešanas un mantisko zaudējumu, tiek garantētas procesuālās iespējas morālas un materiālas kompensācijas pieprasīšanai un saņemšanai.” Šis Kriminālprocesa likumā deklarētais kriminālprocesa pamatprincips par cietušā tiesībām uz kompensāciju par radīto kaitējumu korespondē Latvijas Republikas Satversmes2 92.pantā noteiktajam, ka nepamatota tiesību aizskāruma gadījumā ikvienam ir tiesības uz atbilstošu atlīdzinājumu, kā arī atbilst 1983.gada 24.novembra Eiropas Konvencijas par kompensāciju piešķiršanu vardarbīgu noziegumu upuriem3 un Eiropas Padomes Direktīvas 2004/80 EK (2004.gada 20.aprīlis) „Par kompensāciju noziegumos cietušajiem”4 garam.

Ar cieņu / Best regards

Valdes loceklis

SIA "BALTIC INDUSTRIAL AGENCY"
Peldu iela 7, Jelgava, LV-3002
Gsm phone:+371 25258517
e-mail: [slēpt]@latserviss.lv

S Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

E egols 03.03.2015

šie visi ir blēži, viens īpaši piedāvā sūtīt piedāvājumu uz privāto e-pastu un zvana no slēptā nummura
ļoti neatlaidīgi

I I.s 07.03.2015

Vēlos paust neapmierinātību ar lietotāja Egols komentāru- personīgu antipātiju dēļ nav objektīvi nomelnot cilvēkus, kuriem izteiktie apvainojumi nav pamatoti. Darba attiecībās esmu reģistrēts un kā jau katram pilsonim pienākas, tiek veiktas nodokļu apmaksas pēc ministru kabineta noteiktajām prasībām, kā arī oficiāli veicu menedžera amata pienākumus un loģistikas jautājumus.

Neobjektīviem apvainojumiem draud kriminālprocess un iesniegums tiesā, kas arī tiks īstenots, ja nesazināsieties personīgi ar mums kaut vai tikai epastā, lai atrisinātu domstarpības kā izglītoti un kompetenti cilvēki.

Biznesā un konkurences apstākļos visi ieroči ir labi, tikai, ja netiek aizskarti cilvēki, kas godprātīgi veic savus pienākumus.

E egols2 09.03.2015

Cik skaisti aprakstīts, es iesniegšu vidā dokumentus ar Jūsu piedāvājumiem, ko esat
sasūtījušu, tāds Jānis Jūsu daraba attiecībās neeksistē!!!
Sāksim ar To... Jūsu firmā uz šo brīdi strādā divas personas, bet man ir piedāvājumi kā konsultanti četri!!! No katrap jūsu reğistrēta e-pasta. Gaidiet kintroli. Blēži, un apmaksājiet nenokārtotus rēķinus, es pa Jums informāciju ievākšu... Veiksmu!!!

E egols2 09.03.2015

Iesaku tev, Marek, atmaksāt parādus un negremdēt citus uzņēmumus, es panākšu, lai katrs kas ar tevi vēlas sadarboties, zina par tevi, kāds tu esi krāpnieks. Man ir pirādījumu, uz visiem taviem noliegumiem, tu to labi zini, uz cita rēķina tev nesanāks uzdzīvot.
Iesniegumu raksti, stipri iesaku, ko zinu, ka to neizdarīsi, paša kontus tev tulīt bloķēs, no tavas negatīvās vēstures
un sakarā ar darbiniekiem, viņi ir pacentušies, datumi un izziņas labs pierādījums, tu uz cita rēķina neuzdzīvosi!!!

P piekrapts1 11.03.2015

Publikski pieejama informācija!!

2015.gada marta 7.datumā nodokļu maksātājam "SIA "BALTIC INDUSTRIAL AGENCY" 40103762791" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 8152.05 euro apmērā!!

Šādi šī kompānija strādā!!

L latserviss.lv 17.03.2015

Sveiki,

Redzu, ka es esmu daudzus cilvēkus apkrāpis utt...

Tāpēc katru aicinu pievienot failu vai oficālu dokumentu, kur ir skaidri redzama mana vaina, vai saistība ar Jūsu gadījumu.Ja Jūs nevarat sniegt šāda veida informāciju, šīs sūdzības tiks dzēstas.Plika runāšāna te neies cauri !

Otrkārt mūsu juristi uzsāks pret katru no Jums krimināl procesu pēc sekojoša panta :

Ar cieņu / Best regards
Valdes loceklis

SIA "BALTIC INDUSTRIAL AGENCY"
Peldu iela 7, Jelgava, LV-3002
Gsm phone:+371 25258517

E egols2 07.06.2015

Nu ko, Marek... Pakaļa svilst!!!

Apsveicu Tevi ar Auditu... redzēsim, kā Tu izlocīsies!!!

Krāpšana pie laba nenoved! Visi papīri tika nodoti vidā!

Dārgie kolēģi! kompānijai Latserviss konts būs ar lielu mīnusu zīmi!!!

Uzmanaties!!!

L latserviss.lv 08.06.2015

L latserviss.lv 08.06.2015

Jāni Feldmani, gatavojies bultaj !

M Maris_Bodrovs 27.07.2016

Jums taču ir apturēta saimnieciskā darbība un esat izslēgti no PVN reģistra, kā Jūs vispār varat kaut ko tirgot? Un nodokļu parāds Jums ir nevis 8000 bet 24800 eiro uz šo dienu!