Baltic Gym - Serviss

Labrīt,
gribēju padalīties ar savu pieredzi par šo trenažieru zāli.
Nopirku februārī abonamentu uz gadu, izmantoju nepilnvērtīgi, biju tik pāris reizes apmeklējis klubu, dažādu apstākļu dēļ, bet līdz septembrim maksāju meneša maksu, (septembri ar samaksāju) kad man septembrī apmeklējot 1. Slimnīcu pēc ģimenes ārsta nosūtījuma tika konstatēts, ka man ir jāveic ķirurģiska rakstura operācija, lai iztaisnotu deguna sieniņu un es varētu atkal normāli elpot.
Ziņoju par to ar epastu palīdzību, uzņēmums panāca pretī un bij gatavi pieņemt jebkādu papīru no ārsta, bet e-veselībà šādu ierakstu nevar veikt, atkal ir jādodas pie ārsta, lai viņš uzrakstītu atzinumu, es to nevarēju izdarīt, darba apstākļu dēļ ir jāņem brīva diena, jsdabū nosūtījums no ģimenes ārsta un tad jāapmeklē slimnīca!

Uzņēmums sāka draudēt ar parādu piedzinējiem par oktobri/novembri nesamaksāto rēķinu dēļ, labi nekādu problēmu, iesniegšu ārsta atzinumu viņiem un samaksāšu tos procentus, bet vismaz līgums būs lauzts, jo nākamā ārsta vizīte man tik 3šajā decembrī.
Kādu laiku nekādas ziņas nesaņēmu, gaidīju vēstuli no piedzinējiem, lai vienotos par visu!

Bet pārbaudot kontu es pamanīju, ka uzņēmums nedēļas laikā jau no mana konta, bez jebkāda brīdinājuma vai paskaidrojuma par ko attiecīgā summa tiek noņemta jau divreiz paspējis novilkt naudu..

Par līgumu noteikumiem viss skaidrs, bet tā uzņēmuma politika man liekas nekorekta!

B

really? 26.11.2018

katreejais kurs nosledzis liigumu un tad mekle visadus attaisnojumus, velak,kad slinkums uznaacis un no liiguma bezmaksas un atri lauka tikt gribas, lai gan pats to liigumu ar visiem noteikumiem ir parakstiijis..
Deguns jau nu netraucee cilaat svarus vai uz skrejcela skriet!

B Bārda100 26.11.2018

Pirmkārt es neesmu kārtējais un neko neteicu par līgumu un neapmeklējot pilnvertīgi klubu es tāpat maksāju mēneša maksu!Tu lasīt iemācies pirms komentē Reālais!
Deguns netraucē cilāt svarus un skriet? Tu vispār kādreiz domā ar galvu?! Pārzini cilvēka anatomiju?

Es kādu laiku nogāju ar kickboksā, bet tev kad deguns ciet gribu redzēt , kā ar kapu tu elposi caur muti ...

Un ātri tikt laukā, vēlreiz atkārtoju “Lasīt iemācies pirms komentè!”

Man februārī būtu jau gads, tie nav pirmie mēneši..

Sūdzība ir par ko citu, pārlasi varbūt 10reiz kārtīgi visu..

really? 26.11.2018

tas kiCbokss tev savaa laika nebus par labu naacis, ta izskatas