Baltic Data

Jums dod garantiiju jaunam PC uz 3 gadiem? tad reekinaties ka 3 gadi = 12 meneshi! Vinji pec gada iestaastiis jumstaadas "atmaskas", lai nevajadzeetu mainiit vai remonteet nestraadaajosho detalju! Shii firma ir daarga un + vel suukaa! nu un ka vinji ir kvalificeta razhotne!

B Baltic 09.12.2003

zb sitie mudaki kas nevar konkreti pateikt kas bija par problemu un neparakstaas

B BaltiC 09.12.2003

Ja Baltic Datei iznaca tevi apmultot tad tu esi vislielakais LOHS pasauleeNes velreiz varetu but samainis tavas detalas :)

O Olga 26.02.2004

nu nezinu....paardeveeji man gan liekas jauki un taadi, kas saprot kaut ko...

S sirmais 26.07.2006

Karoč, vienīgā vieta, kur esmu kko Baltic Data pircis, ir Ventspils veikalā. Nevaru sūdzēties - pārdevēji iesaka to labāko, normāli, kompetenti cilvēki. Varbūt tai Rīgā arī tā ir, ka visādi dunduki strādā :) Nez, pagaidām ar servisu nav bijis jāsaskarās(ceru, ka arī nebūs), bet Venspils pārdevējiem respect!!!

Z Z&Z 18.12.2008

obligāti Ventspils Baltic Data pardevējai fui!!!
pirku štruntiņu datoram prasu:vads tur iekša vai jāperk klāt?
nē nav vada jāpērk klāt...
idiotisms pārnāku mājās vads iekšā kastē!!!
iesaku visiem vai nu iet ar ritīgiem spečukiem uz tādiem veikaliem
vai pārbaudīt kas kastē iekšā!!!
Besī šitāda attieksme!!!

A abcdefg 16.08.2010

Appppaaaac, tak kientam vienmeer pashaaam jaskaataas iekshaaa kasteee, tas tak ir pirceeja FAQ pirmais obliigaatais punkts parbaudiit kastes saturu vinemeer - sencis nopirka uz dzimeni dvd (rimchikaa) neparbuadija - pultij saplaisajusi plastmasa :( agraak visu laiku skatiijas vo ta ir ka vienreiz neapskataaas

A abcdefg 16.08.2010

Datoram jau garantija nav uz 3 gadiem, katrai detaļai tā garantija ir savādāka, Mātes platei 3 gadi, VideoKartei - jo jaudīgaka spēlītem, j odārgāka un arī mūžš dažām īsaks 1 - 5 gadi. u.t.t. - Procesoram ari laikam bija viarak, cietajiem diskiem un dvd laikam 12 meneshi garantija, jo tie nolietojas atraak :) - ta kā pērc datoru ar sazin ko vai arī komplektē pats ... un tad ir izmanto savas garantijas 1, 2, 3, 5 gadi :)

M marchello 27.12.2010

Tur cenas ir dubultā nekā citos datorveikalos, pats tur pirku kompi pirms 3gadiem, pēc gada remontā ar videokarts nodegšanu, pēc 6mēnešiem atkal nodega videokarte(kaut apmainīja) un piedevām mātesplati nomainīja, jo tā arī it kā esot atsprāgusi.No pārdevējiem tajā veikalā vienīgā kas ko sajēdz ir tā sieviete, tie čaļi ir dunduki.Ieienstalēja man windowsu, kompis slēdzās man 5min iekšā :D FUJJJ!!! Iesaku ventspili VENDATI, gudrs čalis, garantijai pat čeku neprasa, galvenais lai nav manta vecāka par 2gadiem un tīši bojāta, un cenas tādas pašas kā internetveikalos.arī remonts lēts pie viņa, un kvalitatīvs.

J Jelgavnieks 29.01.2011

Jelgavā tas čalis briesmīgi nelapins, vienmēr man saka, ka nav laika. Laikam labi veikalam iet, ja var izvelēties ko apkalpot un ko nē.

L LuftWaffe 20.05.2016

Ja pircējs ieiet veikalā 3 reizes dienā 21 rezi nedēļā un nekad neko nav nopircis, tad kādā nafigā vispār viņam izrādīt kādu iniciatīvu, kā pret potenciālajiem pircējiem! Visur tādi dunduki staigā kas iet pēta, izliekas par baigajiem prātvēderiem un čakarē dienu, pārdevējiem! tad ko nepērc internetā ja redz tur viss ir tik lēts, kāpēc pats nemeklē info internetā, ja esi tik pārgudrs un vari te gudri rakstīt.!!!

U users 26.01.2012

Sortiments un pārējais ir tiešām līmenī... Pieļauju domu ka viņi ir līderi šādam preču klāstam veikalos Latvijā.

R Ričards1975 03.09.2015

Oj nevajag, te par Ventspils Data dirst ka kāds tur kaut ko sajēdz, tur jau 7 gadu strādā viens resns kuilis, kas neko nerubī, attieksme pret klientiem viņam vispār šausmīga, ieteikt neko nevar un smird kā elle pēc sviedriem un tam visam pa virsu ir dzirdēts ka vēl darbu kavējot. Pēdējā laikā aizvien vairāk nākas labot pēc tiem krutajiem Baltic Data servis'niekiem, tādas šausmas kā pēc viņu labošanas nekur nav redzētas.