www.sudzibas.lv Baltic Calves Krāpšanās ar svariem, pazemojoša attieksme, nekompetenti darbinieki

Baltic Calves - Krāpšanās ar svariem, pazemojoša attieksme, nekompetenti darbinieki

Uzņēmums ir internacionāls mājlopu importa-eksporta uzņēmums. Iepērk liellopus un eksportē.
Atbrauca savākt apmēram pus otra gada vecu bulli. Nemākulīgi un brutāli (ar vinču) vilka transporta piekabē. Bullis protams pretojās, un turpinot vilkt ar vinču bullim lauza sprandu. Visu procesu komandē sieviete-gan brauc pakaļ, gan atbild uz zvaniem un saka, ka latvijā šajā uzņēmumā esot galvenā. Sākumā negribēja vākt viņu beigtu, bet pēc tam negribīgi savāca. Parasti pēc tāda gadījuma momentā ir jānolaiž asinis, lai gaļa būtu izmantojama, bet viņi to neizdarīja. Ja to izdara vēlāk, tad gaļa ir neizmantojama.
Prom braucot solījās, ka ņems uz izkaušanu un viss būs okay! Pagāja nedēļa, bet nekādu ziņu. Zvanam un interesējamies, kas, kā... Atbild, ka neko pa naudām nezinot, lai zvana pēc nedēļas. Bullis izstrādāts un kautsvars esot 187 kg!!! (liellopu biznesā esam jau vairākus gadus un zinam, ka pus otru gadu vecs liellops sver no 450-500kg un izkautam svars ir vismaz puse.) kur pie vella palika apmēram 70 kg??? Zvanot un jautājot, atbildes ir strupas un izvairīgas. Paši redz esot vainīgi, ka bullis nobeidzās, lai priecājamies, ka vispār savāca. Lopiņam esot sirds apstājusies!!! Tā citreiz gadās! Visi mūsu argumenti esot nepamatoti un viņiem esot laba reputācija... Neapmierinātībai neesot pamata. Ha! Sāku interesēties un daudzi saka tikai sliktu. Rezultātā par lopiņu saņemšu tikai 362 euro! Citur nododot tādu pašu uz izkaušanu saņemu no 550-700 euro. Ne reizi mazāk! Nevienam neiesaku sadarboties ar šo kantori! Attieksme ir augstrātīga, ar svaru tiku apkrāpts. Nožēlojama komunikācija ar klientu!

G